Sevgililer Günü Hediyesi

PembeMacaron

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2013
2
0
Pera Bulvarı ve Kozalac Aşkla Kazandırıyor!

Pera Bulvarı'ndan 100 TL ve üzeri alışveriş yapın, Kozalac'a üye olun ve Sevgililer Günü için muhteşem güzellikteki Pırlanta Taşlı Safir Kolye kazanma şansı yakalayın.

Kampanya detayları için: http://......./1ioheiD

sevgililer günü için fikirlerin bulunduğu işinizi kolaylaştıracak hediye seçimleri. örneğin aşk dolu kavanoz , aşk yastıkları , aşk kulesi ve daha önce görmediğiniz erkeğe ve bayana sevgililer günü hediyeleri... tıklayın.

Arkadaşlar eğer hala sevgililer günü telaşınız sürüyorsa siz de benim gibi buyakadan sayesinde kurtulabilirsiniz. :) kurtarıcı hediyeler . Ve daha sonra rahat rahat kendi heddiyenizi düşünebilirsiniz :))

aaa bu yeni mi yaa ? ilk kez görüyorum. sanırım anadolu yakası tarafındaki buyaka avm'nin sitesi değil mi? normalde o avm yi çok kullanırım ama bunu ilk kez senden duyuyorum. benim ilgimi en çok çekense avm deki en küçük ürünün bile burada olması yaa. hemen hemen ne aradıysam buldum. tekrar teşekkür ediyorumm.

Öyle sevgililer günü gibi özel günleri pek sevmem nedense. Acaba sevgilim olmadığı için midir bilmiyorum :) ama fikir edinmek için mesela ekşi sözlükteki listelere bakabilirsiniz. alışveriş sitelerini kullanabilirsiniz. Memnun kaldığım 1daha soyle com diye bir site var hediyelik kategorisi zengin ve değişiktir önerebilirim ...onun dışında sevgilinizin hoşlandığı eşyalar neler, ilgi alanları ve mesleği üzerine hediyeler olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
X