sevgili Iraz'ın dikkatine...

bgm84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2007
106
1
merhaba ıraz.begüm ben.senin yazılarını okudum.aynı durumu yaşıyoruz hemen hemen... ne diyceksin.benim de adet günüm geçiyo.kan testi yaptıdım.idrar testi yaptıdım....çıkmadı sonuç...sen dede aynısı oldu heralde.bana anlatırmısın tam olarak ayrıca şimdi hamileymişsin....hayırlı olsun bebeğin...

evet ıraz seni bende merak ediyorum nerelerdesin bir şeyler yaz lütfen inş. iyisindir kib. selamlar

sevgili begün kan testinin sonuçlarının yanlış çıkması %5 gibi bir ihtimaldir. canım birazcık sakinleş bu şekilde kendini çok yıpratırsın. benimde benzer bir zamanım oldu aklımı kaçırdım yarabbim ne olur yanılmış olsun bu test diye ama olmadı. içini ferah tut canım benim. a.s.

saol dıptıscım ama çok perişanım.napıcamı bilmiyorum.....hiç böyle bir durum olmamıştı..

merhaba canım ben ıraz değilim ama yaşadıklarını iyi biliyorum o kan testi yaptırmamıştı idrar tesinide erken zamanlarda yaptığından çıkmamıştı tatlım dr ona adet söktürücü ilaç vermişti (dilimde tüy bitmişti söylemekten ) meğer hamişmiş o zamanlar bizim kız. Darısı senin ve tüm isteyenlerin başına a.s.

hım ben kan testi yaptırdım.o da doğru sonuç veririmiş.az önce drumu aradım.ilaçlara bağlı olabilir bırak dedi.estrofenle progestan kullanıyodum.hiç adet olmadım dıptıscım....sadece adet günümden 4 gün önce çok az damla hatta pembe leke oldu...okadarrrrrr

Canim dün izinliydim simdi gldim ise hangi yasadigim durumu soruyosun anlamadim.Dis gebeligimi yoksa adet olmayipta hamis kaldigimimi

begumcugum benim adetim gecikmisti idrar testinde cikmamisti Dr.gittim kan tahlili yaptirsi ondada gebelik cikmadi.adet soktürücü ictim gene olmayinca dr.dediki bidaha kan tahlili yaptiralim tekrar yaptim hamisdim.ilkinde cikmamasinin nedeni ise gec döllenme olmus ve ilk tahlili yaptirdigimda daha bikac gunlukmüs o yüzden kanda bile görünmemissimdi 15 haftalik hamisim.Darisi basina canim.senin durumun nedir

ben de de gecikme var.drumu aradım estrofen vermişti daha önceden onu kullanıyodum.hala da devam ediyodum...gecikme ondan olabilirmi diye düşünürken drumu aradım...bugün sabah ilaca bağlı olabilir alma dedi.ben de bekliyorum tık yok daha...kan da da çıkmadı.idrarda da bişiy.oxzaman dedim seninki gibi olabilir mi acaba?onun için sana sormak istedim saol ayrıca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…