Sevgili Hamişler Siz Neyi Seçtiniz Yada Seçersiniz???

beatiful kiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
199
0
38
Sevgili Anneler Doğum Yapmiş Olan Anneler Yada şuan Hamiş Olanlar Yada Bebek Düşünen Anne Adaylari Sizce Hamilelik Süresince Hangi Hastaneleri Seçtiniz özel Hastanemi,devlet Hastanesimi Hastaneler Hakkindaki Düşünceleriniz Nelerdir? Hangi Hastaneyi Seçtiniz Sizce özel Hastanemi,devlet Hastanesimi? Hastaneler Hakkindaki Düşüncelerinizi Gözlem Ve Tavsiyelerinizi Burda Paylaşalim Ve Bilgilenelim Arkadaşlar???

cnm ben özel hastahane seçtim tabiki devlet hastahanesi seçmememin sebebi ise her gittiğinde aynı doktoru bulma şansın çok düşük iyi bir gebelik takibi söz konusu olmaz diye düşünüyorum ben..ßen özel gazi osman paşa hastahanesine gidiyorum.Doktorumdan çok memnunum..
Hoş doktorundan memnun olmayan ßir hamişte görmedim:)

bende drumdan memnunumm:))
acıbadem hastanesini tercih ettim rutin kontrollerim için doğumda orda olacak.
gayet temiz bir hastane.
özel sağlık sigortası olanlara tavsiye ederimm.

bende drumdan memnunumm:))
acıbadem hastanesini tercih ettim rutin kontrollerim için doğumda orda olacak.
gayet temiz bir hastane.
özel sağlık sigortası olanlara tavsiye ederimm.

tosbaa aramızda 1 hafta var :) nasıl bebeğinin hareketlerini hissetmeye başladın mı??

Valla Ben Açikcasi Her Ikisinede Gidiyorum özelde Muayene Oluyorum Tahlillerimide Devlet Hastanesinde Yaptiriyorum Ama Dogumumda özelde Olacak Aslinda Devlette Olmak Isterdim Ama Dr çook Iyi Onu Degiştirmek Istemiyorum Devlette Olmak Istememin Sebebi Aslinda Eşim Devlet Hastanesinde Görevli O Yüzden Istiyordum. Herkese Tavsiyem Tahliller Için Boşuna özele Para ödemeyin Devlet Hastanesi Yada ünv. Hastanelerini Tercih Edin.

:nazar: merhabaaa..
hissediyorum tabii yaa..
pıtır pıtır kanat çırpıyo benim oğlumm .
sen hissedebiliyo musun baharcım?

evet bende hissediyorum cnm:dance: Çok güzeL ßir duygu Kızım oLucak ßenimde ya Çok güzel ßir duygu rabbim herkese tatırsınn..en son ne zaman gittin muayaneye ben 1 mayısta şeker yükleme testine gireceğim..

Valla Ben Açikcasi Her Ikisinede Gidiyorum özelde Muayene Oluyorum Tahlillerimide Devlet Hastanesinde Yaptiriyorum Ama Dogumumda özelde Olacak Aslinda Devlette Olmak Isterdim Ama Dr çook Iyi Onu Degiştirmek Istemiyorum Devlette Olmak Istememin Sebebi Aslinda Eşim Devlet Hastanesinde Görevli O Yüzden Istiyordum. Herkese Tavsiyem Tahliller Için Boşuna özele Para ödemeyin Devlet Hastanesi Yada ünv. Hastanelerini Tercih Edin.

cnm tanıdık varsa iyide özelde doğum yapmak ne bileyim fikri bile kötü geliyor sonuçta o haldeyken insan bir ilgi bekliyor özel hastanelerde eşin bile girebiliyor yanına ama devlet hastanesinde kimseyi almıyorlar ben sanırım kesinlikle doğuramazdım devlet hastanesinde.

evet bende hissediyorum cnm:dance: Çok güzeL ßir duygu Kızım oLucak ßenimde ya Çok güzel ßir duygu rabbim herkese tatırsınn..en son ne zaman gittin muayaneye ben 1 mayısta şeker yükleme testine gireceğim..

allah tamamına erdirsin canım hepimizinkini..
15 günde bir muayeneye gidiyorum.
c.tesi gittim en son. henüz şeker yüklemesiyle ilgili bişey söylemedi dr bir sonraki kontrolde söyler artık..
benimde biraz tansiyonum yüksek bu hafta iş çıkışı hep hastaneye gidip tansiyonumu ölçtürücem.

BAHARCIM BENDE TAMAM SANA HAK VERİYORUM BENDE STAJLARIMDA DOGUMLARA GİRDİM VE NASIL DAVRANILDIGINI BİLİYROUM BEN O İNSANLARI KINIYORUM SAĞLIKÇI DİYEMİYORUM BİLE OO ANDAKİ PSİKOLOJİSİ KÖTÜ OLAN HASTALARA O ŞEKİLDE DAVRANILMAMALI, BEN AKLINIZA GELMEYECEK ŞEKİLDE KÖTÜ DAVRANLAR VAR BEN Bİ SAGLIKÇI OLARAK BİLE ONLARA ÇOK KIZIYORUM BİZE BİLE SAĞLIKÇI OLDUGUMUZ HALDE ÖYLE DAVRANANLAR VAR. NEYSE BU ONLARIN TERBİYESİZLİĞİ....Kötü Kazen
AMA EN AZINDAN TAHLİLLERİNİZİ DEVLETTE FALAN YAPTIRIN ÇÜNKÜ SİZDE BU ÜLKENİN VATANNDAŞISINIZ VE VERGİ ÖDÜYOSUNUZ ONLARINDA SİZE HİZMET VERMEK ZORUNLULUGU VAR PARANIZ BOŞUNA GİTMESİN .

ben de özelde yapacağım.istanbul cerrahi hastanesinde.doktorum dışardan gelecek.hastaneye bağlı çalışmıyor.devlette tüp bebek raporu çıkarana kadar canım çıktı,bi de doğum için uğraşamam,insan gibi muamele görmek istiyorum.sonuçta her zaman başımıza gelen bir olay değil bu.azcık maddi fedakarlık yapacağız bebişlerimiz iin.herkese sevgiler

Saolun Arkadaşlar Yorumlariniz Için Fikirleriniz Benim Için önemliydi Hemen Hemen Herkesin Gözlemleri Ayni Zaten Doğum Için Herkes özel Hastane Seçiliyo Elli Zaten özel Hastanelerde Daha çok Ilgi Alaka Güler Yüz Gösteriliyo

cnm ben özel hastahane seçtim tabiki devlet hastahanesi seçmememin sebebi ise her gittiğinde aynı doktoru bulma şansın çok düşük iyi bir gebelik takibi söz konusu olmaz diye düşünüyorum ben..ßen özel gazi osman paşa hastahanesine gidiyorum.Doktorumdan çok memnunum..
Hoş doktorundan memnun olmayan ßir hamişte görmedim:)

AYNI HASTANEYE GİDİYORUZ BAHARCIM BEN KEZBAN HANIMA GİDİYORUM YASEN

ya kızlar bende tahlilleri devlette yaptırmak istiyorum ama yapmıyorlar. özelden geldiğimizi anlıyorlar yapmıyorlar tahlilleri. kapılara bile yazmışlar özellerden gelen tahlilleri yapmıyoruz diye. bende gaziosmanpaşa 500 evler şafak hastanesine gidiyorum defne hanıma gayet memnunum kızlar.

Sevgili Anneler Doğum Yapmiş Olan Anneler Yada şuan Hamiş Olanlar Yada Bebek Düşünen Anne Adaylari Sizce Hamilelik Süresince Hangi Hastaneleri Seçtiniz özel Hastanemi,devlet Hastanesimi Hastaneler Hakkindaki Düşünceleriniz Nelerdir? Hangi Hastaneyi Seçtiniz Sizce özel Hastanemi,devlet Hastanesimi? Hastaneler Hakkindaki Düşüncelerinizi Gözlem Ve Tavsiyelerinizi Burda Paylaşalim Ve Bilgilenelim Arkadaşlar???

Bence KesınLıkleee OzeL hasTanee ılk Dogumumu Devlet Hastanesınde yaptımm Her Sey berbat tı Igrenctı Ole kı Psıkolojım bıle Bozuldu Bı Daha cocuk yapamam dıye dusunuyordum ama Suan hamıleyım ve mutluyum kesınlıkle Cocuk yapmamaktansa o hastaneye Gıtmem daha ıyı :) Dbakır Genesıs Hastanesı Dr zekı Akkuma Gıdıyorum ve Cok memnunummm :) Allah bır Daha Devlet hastanesıne Dusurmesın benıı Amiin Sızlerıde:):teytey:

Evet Ya Bende Görmüştüm Doğum Odasina Aliyolar Yanina Kimseyide Almiyoplar Doğum Dakikan Gelene Kadar Kimse Ilgilenmiyoda Senle Kendi Kendine Sanini çekiyosun Yaninda Kimse Yok Ayyy Insan Birini Ister Yaninda Yaaaa

ben özel Jimer Hastahanesini Seçtim.doktorum Orda çünküü...aslinda Doktorum Eskiden Devlet Hastahanesindeydi Ama şimdi Kendilerine özel Hastane Açti....yani Kisacasi Doktorum Nerde Ben Orrdayimmm
çünkü Mükemmel Bi Doktor.şu An özel Hastanede Olmaktaan Mutluyumm...
Devletin Rutinliği Ve Ilgisizliği Bana çok Ters Geliyor çünkü.
Orda Herşey Makina Gibi Otomatikleşmişş
Ben Doğumumun özel Ve özenli Olmasini Istiyorummm Biraz şimartilmak Hakkim Diye Düşünüyorum ..........

ben özel Jimer Hastahanesini Seçtim.doktorum Orda çünküü...aslinda Doktorum Eskiden Devlet Hastahanesindeydi Ama şimdi Kendilerine özel Hastane Açti....yani Kisacasi Doktorum Nerde Ben Orrdayimmm
çünkü Mükemmel Bi Doktor.şu An özel Hastanede Olmaktaan Mutluyumm...
Devletin Rutinliği Ve Ilgisizliği Bana çok Ters Geliyor çünkü.
Orda Herşey Makina Gibi Otomatikleşmişş
Ben Doğumumun özel Ve özenli Olmasini Istiyorummm Biraz şimartilmak Hakkim Diye Düşünüyorum ..........

HAKLISIN BEYAZ MELEK TABİKİ BİRAZ ŞIMARTILMAK BİZİMDE HAKKIMIZ HAKLISIN.
BENDE ÖNÜMÜZDEKİ AY ZATEN Bİ DOKTOR EDİNİCEM KENDİME HEM JİNEKOLOJİK MUANE İÇİN HEMDE KORUNMA YÖNTEMİ İÇİN İSTİYORUMKİ DOĞRU DÜZGÜN Bİ HASTANE VE İYİ Bİ DR. OLSUN ÇOCUĞA KARAR VERDİĞİMİZDEDE ORAYA GİDİM..

X