sevgili beyaz adam :)

Daha öncede okuduğum ve çok beğendiğim bir kart. Hepimiz aynı dünyada yaşıyoruz , yok birbirimizden farkımız sadece ten rengimiz ve bu yüzden kimse farklı muamele görmemeli. ınciciğim güzel paylaşım için teşekkürler.

bende zaman zaman bu paylaşımınızı masa üstü resmi olarak kullanıyorum ... çok teşekkürler paylaşım

için ..çok çok güzel..

Daha öncede okuduğum ve çok beğendiğim bir kart. Hepimiz aynı dünyada yaşıyoruz , yok birbirimizden farkımız sadece ten rengimiz ve bu yüzden kimse farklı muamele görmemeli. İnciciğim güzel paylaşım için teşekkürler.

:eek:ben tsk ederim asil size topigime ugrayip vakit ayiripda yorum yazdiginiz icin cok saolun beni cok mutlu etdiniza.s.

canım ancak okuyabildim. bunu bir çocuk yazmış biliyor musun beyaz çocuklara imrenen bir çocuk ve ödüllü bir şiir bu.
beni de çok duygulandırdı hala da duygulandırıyor
Şeniz

canım ancak okuyabildim. bunu bir çocuk yazmış biliyor musun beyaz çocuklara imrenen bir çocuk ve ödüllü bir şiir bu.
beni de çok duygulandırdı hala da duygulandırıyor
Şeniz

gec olsun güc olmasin sekerim vaktini ayirip bakdin ya ne mutlu bana hemde onunlada kalmayip aydinlatdin bilmiyodum ve sayende ögrenmis oldum cok cok tskler canimcigima.s.

vakit ayırıp bizlere güzel paylaşımlarda bulunduğun için çok sağol.a.s.

ırkçılığa elbetteki hayır.:1no2:

hepimiz Rabbim'in katında eşitiz... Rabbim bizi rengimizle değil yaptığımız iyi ve kötü işlerle yargılayacak... çok güzeldi canım... teşekkürler... a.s.

X