Seven erkek ne olursa olsun boyle soyler mi sevmedigi icin mi boyle kolay diyebiliyor ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nacvws

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
129
-58
24
Uzun zamandır aramzi bozuk. Normal de 1 senlik ilişkimiz var 1 aydır falan barışmaya çalışıyoruz ben iyi gidiyorum arıyorum ama o pek aramiyo ilgisiz davraniyo. Yine böyle yaptı ben de dedimki bak benimle görüşmek isteyenler var sana o kadar kıymet veroyorumki bu tavırlarına ilgisizliği rağmen başkasıyla değilde seninle oluyorum kimsenin mesajına cevap vermiyorum dedim. Bana bağırarak bastıra bastıra umrumda değil umrumda değil beni ilgilendirmiyor kiminle istiyorsan ol dedi. Ben de sinirlendim küfür ettim en sonunda. Haksız mıyım ama ya o başkasıyla olacak benden vazgeçecek diye aklım çıkıyor sevdiğim için o nasıl böyle kolay soyluyo ? Sevmediği için mi ? Hakaret etmekte de haksız mıyım sonuçta o kadar yasanmislik var yani madem bu kadar ben senin umrunda değildim neden uğraştım wmek verdim yaşadık biseyelr unsan kendini kullanılmış gibi hissediyorl

Hayatının sonuna kadar seni çok seveceğine dair bir anlaşma mı imzaladınız. Birşey bittiyse bitmiştir.

Kaç kez daha açacaksınız aynı konuyu?

Adamın sizi sevmediğini anlamanız için daha ne yapması gerekiyor?

umurumda değil kimle olursan ol demiş işte sevmediğini kendi zekanızla anlayamıyor musunuz?

Emek vermeseydiniz bu iş degilki işe emek verilir sevgili dediğin şey saygı sevgi uyumla yürür.Yurumuyorsa emek verilmez o dediğiniz gibi başkasında emek verirseniz gene oda size git kimle olursan ol der .Hakaret ettiniz zaten bu git başkasına hakaretin alası . Küfürü konuşmayi bilmeyen kelimeleri yetersiz insanlar kullanır cinsiyeti farketmez.Emek vermeyin birine uyum sağlamaya calismayin git denilen yerde durmayın bunları öğrenirseniz hayatınız değişir.Yok ben böyle iyiyim detseniz daha çok dert konujuz olur .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…