sevdiğinle barışma esması

beyz11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
22
5
27
Arkadaşlar merhaba anladığınız gibi bi ayrılık yaşadım ritüel falan çok baktım ama henüz yaptımadım ilişki şifası çalışması aldım hanımefendi bana günde 400 Ya Vedud 489 Ya Fettah 389 Ya Musavvir oku dedi nette baktım biraz korktum bişeyler görenler duyanlar parfüm kokusu duyan (bunu bende duydum) korkutulanlar vs vs daha sonra birine sordum bi sorun olmaz yaşadığın şehrin venüs saatine bak o saatler frekans açıp Ya Vedud çekebilirsin dedi kafam baya karışık bu konu hakkında bilgisi olan ve sonuç alan var mı biraz umutlanalımmm

Kim alıyor geri dönüş gerçekten çok merak ettim

daha önce burda da başka yerlerde de çokça açılmış arkadaşlar konu ilk kez ben yapmışım gibi niye tepki veriyosunuz

teşekkür ederim :)

Üfürükçülere de inanır mısınız? Dikkat edin cin çıkarmak için sevişmeleriyle meşhurdurlar....
onlara tabi ki inanmıyorum sadece bana bu verilince bende biraz araştırdım konu hakkında bir sürü şey çıktı önüme sormak istedim yapan bilen var mdır diye

ritüele alet etmedim zaten ben bilinçaltı kodlaması ve ilişki şifası için para ödedim ama bana esma verildi bende bunlar yararlı mıdır diye soruyorum burda
Alınmayın ama boş yere ödemişşiniz. Böyle ritüelle barışan kişiler olsa dünyada küslük olmaz :) ya da bunun tam tersini düşünün barışmak için değil de ara bozmak için olsa tüm düşmanların ekmeği yağlı olurdu
Bahsettiğiniz ritüeli bilmem ama Allahın her isminin bir hikmeti var. Niyetine göre okursun. Ya da o isim üzerine Allahtan dilersin dileyeceğini. Gidenler ritüelle geri gelmez.

Bakın bu Esma konuları çok tehlikelidir aslında.

Şöyle ki, bazı esmalar yan yana gelmemesi lazımdır mesela. Etkisi başka olur. Bazıları da kişiye çok çok ağır gelir yani bu öyle 4 bin tane okursun şeklinde bir iş değil.

Öyle bir alana girersiniz ki size varlıklar musallat olur. Bir de işin başka boyutu var. Karşınızdakine Esma adı altında büyü yapmaya çalışıyorsunuz. Özgür iradesine müdahale ediyorsunuz. Bu da çok çok yanlış. Sistem size ağır bedeller ödetir bu konulara hiç girmeyin hem de hiç.

bende bundan korktuğum için yapamıyorum açıkçası diğer yandan da Allah'ın isimleri kötü bişey olmaz diyorum o yüzden bilen varsa sormak istedim büyü gibi bi amacım yok aslında

doğru diyosunuz barışan eden insanlar var aslında çevremde de ama kısmet demek ki bazı şeyler tabi ki her zaman önce Allahtan istiyorum Ya Vedud sevgi için söyleniyomuş mesela niyet et ve 400 defa oku dedi bana ama ben bazı yerlerde sakıncalı olduğunuda gördüm o yüzden sorayım dedim

Allahın ismi bu ne sakıncası olabilir ki? Ama kalkıpta ritüel uğruna bunu yapıyorsan Allahın ismiyle başka şeylerden umut besliyorsun demek olur bu. Ki manasız olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…