Sevdiginiz arkadasınızdan nefret ettınız mı?

çok oldu çok senağlama
şuan canım dediğim arkadaşım bana kırgın bende ona
ondan nefret etmem asla etmem :asigim:
ama çok kişi benden vazgeçti hataları yüzünden
nefret diyemem ama çok kırgınlık var çokk çok canım yandı
eskiye dönüp fotoğraflara baktımda dün oturup ağladım onları
bile özlemişim keşke geri dönüş olsa ama bitti!...senağlama

saolsun nefret etmemi sağladı yani..yediğimiz içtiğimiz bir olan insan araya kıskançlık soktu ki deymeyecek bi insan için koptu benden önce, sonra devamı geldi işte
hiç olmadık beklenmedik şeyler yaptı bana. kısaca arkadaş değilmiş ya bitti gitti

ooo olmaz mı nefret bile edemiyorum yani o derece sildim.ve bi kere değil onlarca kez kazık yedim beni hocalara benden one gecmek için satanlar mı dersiniz.benim ve ailemin tüm olanaklarından yararlanıp işi bittiğinde merhabayı kesenler mi dersiniz..çıkar uzerine kurulmus ama benim haberim olmayan dostluklar mı?ben sevgilimden ayrıldıktan sonra anında sevgilimle çıkan mı dersiniz.. ve en acısı kazık yediğim dostarımın hepsi kadındı.erkek dostlarımdan en ufak kotu birsey gormedim.. dostlarım hep karsı cins artık. zaten en az 10 yıllılklar..

çok iyi arkadaşda dostta olsanız bazı arkadaşlarınızı ilerki zamanlarda tanıya biliyorsunuz daha doğrusu daha iyi tanıyor ve kişiliğini çözüyorsunuz...ilk başta size gerçek yönlerini göstermesede ortamlar oldukça gerçek fikrini zikrini görüyorsunuz...size ters gelen durumlar yüzünden geri adaım atmaya başlıyorsunuz..geri çekile çekile en son kopuyorsunuzz....

çok iyi dostta olsanız çocuğunuz değil kocanız değil düzeltemeyince bırakıyorsunuz peşini....öylede olması gerektiğine inanıyorum sadece merhaba ve bayram mesajları ..gerisi çokta olmazsa olmaz değil...vavgeçile bilir bir surum yani..

dost dediğin bugün var oluyor bit gün yok..kimse kalıcı değildirr.

Ben şanslı kişilerden biriyim galiba arkadaşlarımla böyle birşey olmadı

X