Sevdiğimi çok özlüyorum dua eder misiniz?

GunIsigiHayal

Guru
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
207
14
merhabalar ,
Yaşamayan bilmez sevdiğin insan yanında değilken nasıl dayanılmazdır hayat.
Benim de o yokken kalbim sıkışıyor.
Bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı ayrıldık, sonrasında iletişimimiz kopmadı hiç ama şimdilerde bir kız aramıza girdi, başka türlü davranışlarla aklını çeldi sanki.
Onu seven benm, istediğim hayatı o yaşıyor,
Hayırlısıyla tekrardan beni sevmesi benimle olması evlenmemiz için dua eder misiniz ?içimin sıkıntısı geçmiyor, hiç. Onsuz bir hayat istemiyorum lütfen benim için de dua edin. Rabbim ilk heyecanlarımızı tekrar versin bize. Aile olalım lütfen.

Son düzenleme:
bir sene olmuş bu konuyu açalı , biz tekrar biraraya geldik birkaç hafta konuştuk vakit geçirdik ama yine anlamadığım bir sebepten uzaklaştı benden. üstümde nasıl bir talihsiizlik var bilmiyorum ama geçen sene sizin dualarınız yardımcı oldu bence. yine dua edin nolur ? aramızdaki anlamlandıramadığım sorun çözülsün. sanki büyük bir nazar var da ne zaman bir araya gelsek bizi ayırıyor.

Bu sne öyle şeyler öğrendim ki geçen sene dualarınız destek olmuş bana. Anladım. Nolur yine edin :KK43: başkasının duası kabul olur derler. Sevdiğime kavuşmayı nasip etsin Allah.

Neden durumu kabullenmeyi denemiyorsunuz? Belliki o sizin gibi hissetmiyor. Duayla bile değiştirilemeyecek şeyler vardır. Keşke takılı kalmak yerine hayatın akıp gittiğini görseniz.

Bu sne öyle şeyler öğrendim ki geçen sene dualarınız destek olmuş bana. Anladım. Nolur yine edin :KK43: başkasının duası kabul olur derler. Sevdiğime kavuşmayı nasip etsin Allah.

Öyle şeyler öğrendim ki demişsiniz ama detaya girmemişsiniz. Bu kadar ayrıl barış kopuk araya giren bir kız bilmiyorum ne kadar sağlıklı bir birliktelik olur. Bence sevdiğinize kavuşmak için değil Allah 'tan size hayırlısını vermesi için dua edelim. Maalesef insan kendi için sonradan hayırlı olmayacak şeyler için dua edip isteyebilir. Hayat bu en nefret ettiğini sevebilir, en sevdiğinden nefret edebilirsin.İnşallah hakkında hayırlı neyse o olur. Doğru insanlarla doğru bir yolda buluşman dileğiyle..

X