Sevdiğim Bir İnsan Var

The Destiny

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
8
3
52
Herkese merhaba

Sevdiğim bir insan var . Onun da beni sevmesi hayırlı ve afiyetle gönüllerimizin birbirimize bakması ve bir muhabbet oluşması için dua ediyorum. Önerdiğiniz bildiğiniz bir dua var mıdır ? Lütfen yardımcı olun niyetim kötü değil.

Belirli bir kisi icin dua etmeyin bence. Şu an mutlu olacaginizi düşündüğünüz ilişkiden mutsuz çikabilirsiniz. Hayirli olan kimse o olsun. İlle de O olsun o da hayirli olsun diye dua etmek ne bileyim

Bazen sonunu bilmeden dua ediyoruz, eğer gerçekten mutlu olabileceğinize inanıyorsanız dua edin. Yoksa maalesef kişinin diğer özelikleri falan duayla değişmez. Bence biri için dua edeceğinize kendiniz için hayatınıza mutluluk huzur getirecek birini dileyin.

Zaten hayırla ve afiyetle olsun diye dua ediyorum beni sevmiyor veya nefret ediyor değil. Sadece duygularımız farklı.
Başkalarının iradesi ile ilgili dua etmek yerine bence belki sizin için çok daha iyi hayırlı bir insan vardır kendi önünüzü kapatmayın, kişi için dua etmek yerine bir ilişkide yaşamak istediğiniz duygular durumlar neyse onlar için uygun biri olması için dua edin. Tabi bu benim düşüncem en güzeli olur umarım sizin için

belkı baska bı yerde de senın onu sevmen ıcın dua eden bırı vardır:)) tutmasını ıstermısın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…