Sevap işleyenler gelsin :)

candan44

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2014
977
984
34
Bu konuyu "La İlahe İllallah (Allah'tan başka İlah yoktur) zikrini çekenler gelsin :)" konusunu açanlara katkı sağlamak için açıyorum.

Kaç tespih çektiklerini birbirlerine söyleyerek ne yaptıklarını sordum, bunun bir ibadet gösterişi olduğunu söyledim, örnekler verdim.

Dediler ki: Hayır bu gösteriş değil, biz birbirimizi motive ediyoruz. Hiç tespih çekmezken, bu konu sayesinde tespih çekmeye başladığını söyleyen bile oldu.

Burası cami değil. Bu tip siteler, forumlar "fikir alışverişi" içindir.

İnsanımız madem "ibadet" gibi özel bir olayı, bence gösteriş haline getiriyor, ama kendilerince bunu iyi amel, iyi niyet, motivasyon olarak görüyor, ben de düşündüm böyle bir başlık açıp onlara katkı sunayım.

O konudaki arkadaşlar buraya gelsin, her gün ne tür sevaplar işlediklerini yazsınlar.

Böylece diğerleri motive olur, daha çok sevap işler. Kim bilir, belki de "Ben hiç sevap işlemezdim, bu konu sayesinde sevap işlemeye başladım" derler.

"Niye gösteriş olsun, biz birbirimizi tanımıyoruz ki" derler.

Hadi buyrun, anlatın sevaplarınızı, diğer konuda olduğu gibi "Allah kabul etsin, Allah razı olsun" demeyi de unutmayın.

Belki sevabınız daha da artar.

Sayın candan44,

açtığınız topiğin içeriğini okuma fırsatım oldu, konu içeriğinizin dua amaçlı değil bugün girdiğiniz topikle ilgili olduğunu fark etmiş olsaydım, konunuz çok önce kapatılırdı, sitede başka topiklere atıf yapmak için konu açılması yasaktır.
Bu sebeple konunuz kapatılmıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…