Sesimi duyan yok

Çok doğru, çok yerinde bir yorum.

Benım bildiğim şöyle bir hizmet var, hangi şartlarda yaparlar bılmem ama;
Hepınıze yenı kımlık cıkarıp sızı alakasız bir ile gönderiyorlar. Herkesten ızınızı yok edıyorsunuz yanı. Tabı anneanne dede ıle bıle görüşmemesi gerek kımsenın öyle bır dırumdq

Bir şeyler düşünmekte ve yazmakta en zorlandığım konu oldu, boğazım düğüm düğüm.
Şu babanı şikayet aşamasına gelmeden bilgi almak anlamında bir emniyete mi gitsen, neler yapılabilir vs diye. Çünkü eminim şikayet edip uzaklaştırma falan alsanız baban olacak adam daha da pisleşecektir.
Yani demem o ki, adres değişikliği kimlik değişikliği vs ayarlayabiliyorlar bu tür yaşam tehditleri söz konusu olduğunda. Bir danışsan mı acaba ?

Hayat omuzunuza çok büyük yükler yüklemiş. Bunun sebebi de maalesef anneniz.
Annenizin ailesini size sahip çıkma yolunda ikna etmesi mümkün değil mi hiç acaba.
Neredeyse 20 sene olmuş. 20 senede fikirleri değişmeyen insanlara ne yapılabilir ki? Kendi ayaklarımın üstünde durmaya başladığımda hiç birini tanımayacağım

Annem kabul etmez bu secenegi

Yapabilir misin bilmiyorum ama babanı bir psikiyatri uzmanı ile görüşmeye ikna et. Devlet hastanelerinde görev yapan uzmanlar çok iyi. Bir antidepresan belki de babanızın sakinlemesine sebep olabilir madem çalışmıyor en azından sessiz sakin otursun bir köşede gölge etmesin

Daha önce karşılaşmadığım bi durum ama eminim ki Türkiyede 20 aileden birinde görülen bir durum
Babanızın bi büyüğü varmı amca dede vs onlardan yardım isteyebilirmisiniz ?

Seneye üniersiteye gideceksin anladığım kadarıyla küçük bi yerde üniye gitsen bir ilin ilçesi gibi yani sen orda okusan kiralar ucuz oluyor öyle yerlerde kyk yatacak part tıme çalışabileceğin kafeler var annende orada asgari ücretle bir işe girse çok rahat yaşarsınız kardeşlerinde çok rahat okur ki küçük yerlerde yaşama tutunmaya çalışan insanlar farkedelip yardım ediliyor genelde ama kimse yardım etmese bile geçinirsiniz

Tabi baban başınıza bela olur mu peşinize düşermi bilemiyorum annein boşanması gerekiyor öncelikle

evet çok mantıklı fakat böyle tipler hastaneye gitmeyi kabul etmez

ne diyeceğimi bilemedim. lise son sınıfmışsın acaba rehberlik hocanla falan görüşsen ya da güvendiğin bir öğretmeninle sana yol gösterseler olmaz mı? Ya da kaymakamlığa falan gidip bilgi alsan. Allah yardımcın olsun.

Nedensem bilemedim. Allah yardımcınız olsun. Psikopat bir baba cahil bir anne bunların bedelini ödeyen Masum 4 çocuk. Siz ünv. kazandığınız şehri babanıza kazandığınız şehri söylemeyin. Başka bir şehir söyleyin. Okumaya gittiğinizde anneniz için iş ilanlarına ve ev kiralarına bakın Anneniz bu arada birazda olsa babanızdan gizli birikim yapsın. Annenize uygun bir iş ve ev bulunca kaçsın gelsin yanınıza Sizde park time iş bulursunuz böyle geçinip gidesiniz. kıt kanaat geçinirsiniz. Tabi yeri gelir hepiniz çok parasız kalırsınız ama o evden iyidir çünkü o evde hiçbirinizin can güvenliği yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…