Sesimi duyan bilgisi olan yardım etsin lütfen!!!

elifumit

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2013
150
25
34
adetim eylülün 27sinde olması gerekiyordu gelmedi.bugün test yaptırdım idrar testi negatif cıktı.adetim koyu leke ve pembemsi bişey gibi geldi.işin tuhaf yanı vajinismus hastalıgım var ama birazda olsa oluyo eşimle bişeyler yani.şimdi kasıklarımda agrı ve midemde bulantı gibi yanma gibi bişey var hamile olabilir miyim ya..adetim 13 gün gecikti.

arkadaşım bence kan testi yaptır. benım de en yakın arkadasım hamile ve o da vajinismus. o 10 gun sonra anlamıs.tabı en basta ihtimal veremedı.idrar da cok silik çıkmıs.hemen kan testine gitti. senın de baya gecikmiş. bence bi daha idrar testi yap. sonra da kan testi yaptır

arkadaşım bence kan testi yaptır. benım de en yakın arkadasım hamile ve o da vajinismus. o 10 gun sonra anlamıs.tabı en basta ihtimal veremedı.idrar da cok silik çıkmıs.hemen kan testine gitti. senın de baya gecikmiş. bence bi daha idrar testi yap. sonra da kan testi yaptır

daha vajinismusu yenmeden hamile kalırsam doktora falan nasıl görüncem yaa...yarın sabah kan testi yaptırcam kesin kafam rahat olur en azından.tesekkür ederim ilgin için canım

canım, arkadaşım gitti. doktora görundu onda utanma olmuyodu da korku vardı. rahatca gitti doktora yani. doktor evt zar duruyo ve bu bi problem degıl demıs. sezaryen olurum falan diyo artık. senın için de hayırlısı olsun inşallah :) doktordan sonra yaz yine haberini beklıyorm:)

canım, arkadaşım gitti. doktora görundu onda utanma olmuyodu da korku vardı. rahatca gitti doktora yani. doktor evt zar duruyo ve bu bi problem degıl demıs. sezaryen olurum falan diyo artık. senın için de hayırlısı olsun inşallah :) doktordan sonra yaz yine haberini beklıyorm:)
tamam canım haber ederim sabah ilk işim kan testi yaptırmak..hamile olsam iyide önce şu vajiyi aşsaydık :))

X