Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ses telkininden sonuç alanlar buraya :)

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
Ses telkini dinleyip sonuç alanlar yazsın lütfen.....
Ne kadar büyüdü .....bırakınca küçülme oldumu ?
Bunları buraya yazalım kolaylık olsun diye

ıkıncı 21 gune basladım hıc gerıleme olmadı hep artıyo dolgunluk cm onemsız dolgunluk olunca cm zaten olacakdır ama once her tarafı altı ustu yanları dolsun o sekılde cm artısı olsun

ya ben diğer başlığa da yazdım ama pek tınılmadım ben bu telkini ilk defa dinliyorum şimdi kulağımda kulaklık çalıo bi kaç saattir göğüs uçlarm acıo ve yumuşama var bu normal mi bana mı öyle gelio?

acıması güzel bişeyy demek ki büyüyorlar

ben sonuç aldığımı düşünüyorum ilk başta bi 10 dinledim sonra arkadaşlara kalmaya gittim o ara 2 gün dinleyemeyince başa sardım şimdi bugünle yine 10.günümdeyim doldunluğu hissediyorum yandan büyüdüklerini altlarının dolduğunu büyüdüğünü görüyorum ama daha önden bi numara yok :) ağrısız hafif sızılarla ipi göğüslüycem galiba :)

yararlı ise bu yöntemi bende denemek istiyorum.. fakat şarkıyı nasıl indireceğiz ? bana yardımcı olursanız cok sevınırım..

ben 21 gün dinledim acayip ilerleme gösterdi dolgunluk büyüklük annem inanamadı 2 haftadır dinlemeyi kesitm pıss eski halideler şuuan şoktayım ve çok moralim bozuk 2.bi 21 güne başlamaya umudum kalmadı her defasında eskiye dönücekse dinlememin bi anlamıda yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…