Sephora

Tarrcinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
617
4
36
sephora'nın makyaj ürünlerini kullananlar varsa yorumlarını yazabilirler mi?? özellikle tekli allığını (sephora blush me) ve rimellerini merak ediyorum. internette okuduğum yorumlar çok iyiydi, fiyatlar da oldukça uygun görünüyo.

Rose Rebelle (matte rose pink)
Meringue Jalouse (shimmering rich rose)
Framboise Attraction (shimmering pink berry)
Peche Tendre (matte warm light pink)
Corail Frisson (shimmering orange peach)
Abricot Plaisir (shimmering natural apricot)
Brun Timide (matte natural beige)
Bronze Sensation (shimmering rosey bronze)
Terre Passion (shimmering bronze brown)

ben geçenlerde aldım sephora rimel
bende bugune kadar kullandığım diğer rimellere göre (clinique-high definition,lancome-hypnose) daha iyi sonuç verdi sırnaşık şey
üstelik pahalıda değil 30 gibi birşeydi
tavsiye ederim a.s

ben sephora'nin alligini kullanmistim daha once (2-3 sefer falan kullandim) gayet iyi..renkleri de cok hos bence :)

peki ışıltılı allıkları simli gibi mi duruyo yoksa hafif bi ışıltı mı veriyo??

kızlar sephoranın ürünlerini nerden alabilirim?strawberryde bulamadım...kendi sitesinde çok şey beğendim..watsonsda ykmde filan bulunurmukii yada ?

ankara oturuyorum
sephora ankarada panora alışveriş merkezinde varmış haberım olmadı
gitti gidiyordan aldım
param parça oldu
aldıgıma degmedi.
renkde farklı geldi
kendı magazalarından alın yada arkadaslarınıza sipariş ettirin derim ben

bende sephora nın farlarını kullanıyorum çok ii ve tavsiye ederim..:icecream::icecream::icecream::icecream:

sephoranın kedi ürünleri pek iyi degil ama sephorada satılan nars,bobbi brown laura mercier gibi markalar harika...

kıslar sephoranın allıklarını duydum tam ıstedıgım gıbı ısıltılı ve bronz,kullanan varmı kızlar alamk ıstıyorm da bıde resmını koyabılırmısn,fıyatı nekar ayrıca optum kızlar:)

canım ankarada sadece panorada var sephora. sephoranın kendi ürünleri genel olarak beğenilmiyor ama, allıklarına bakmıştım 30 gibiydi sanırım, 58 verip nars almak daha mantıklı bence. yerimseniben Şeniz

canım ankarada sadece panorada var sephora. sephoranın kendi ürünleri genel olarak beğenilmiyor ama, allıklarına bakmıştım 30 gibiydi sanırım, 58 verip nars almak daha mantıklı bence. yerimseniben Şeniz

hmm panorada bna uzak ya üşeniorum oraya gtmee,tavsiyen için tşkler tatlım :1hug:

sephoranın sun disk ini kullanıorm yani hafif bronz pudra çok memnunum çok hafif ince bi yapısı var ve devasa boyutta 30 ytl idi.rimelini arkadaşım kullanıo çok memnun oda devamlı kullanır ama başkada bişeyini kullanmadım hep sephoradan alışveriş yaparım ama başka markalar alırım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…