Sentido Turan Prince (Side) Otelini bilen veya giden var mı?

yoncagul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2013
422
140
Merhaba arkadaşlar,

sonunda tarihimizi aldık biz de:) Ağustos 24 balayımız için Side'de Sentido Turan Prince otelden 6 gece için yerimizi aldık. Maalesef düğünümüz ağustos sonu olduğu ve nikah memurluğumuz en erken 6 ay öncesinden tarih verdiği için sona kalan don a kalır hesabı yer bulamadık. Her yer dolmuş. Bu oteli de zor bela bulduk.

Otel hakkında olumlu şeyler de okudum olumsuz şeyler de. Netten resimlerine baktım odaları falan eski tarz mobilyalarla döşenmiş gibi. Gerçekten eski mi yoksa internet resimleri mi öyle? Yemekleri falan çok övmüşler? Sizden objektif yorumlarınızı bekliyorum.

Aslında Thailand-Phuket yurt dışı düşünüyorduk ama istediğimiz tarihte henüz kesin bir tur yok. Bakalım bulabilirsek burayı iptal edeceğiz:) Ama ben yine de sizlerin yorumlarını bekliyorum. Bu arada henüz karar vermemişseniz acele edin. Kaliteli oteller çok pahalı, kaliteli ve fiyatı uygun olanlar da dolmuş.

Mutlu balayı lar:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…