Hamilelik Belirtileri Senede 1 kere adet olmak ?

ipekceylan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2022
1
0
25
Senede 1 kere adet oluyorum, hormon bozukluğum var, daha önce doktora gittim adet sökücü ilaç verdi kullanıyorum ama yinede çok zor adet oluyorum. Adet öncesi gelen akıntılarım var, kahverengimsi şeklinde geliyor, onda bir problem yok ama adet olamıyorum. Ne yapmalıyım sizce ? Hamile kalır mıyım ? Çok korkuyorum , lütfen yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum 🙏

Senede 1 kere adet oluyorum, hormon bozukluğum var, daha önce doktora gittim adet sökücü ilaç verdi kullanıyorum ama yinede çok zor adet oluyorum. Adet öncesi gelen akıntılarım var, kahverengimsi şeklinde geliyor, onda bir problem yok ama adet olamıyorum. Ne yapmalıyım sizce ? Hamile kalır mıyım ? Çok korkuyorum , lütfen yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum 🙏
Merhaba, fazla kilonuz varsa vermenizi tavsiye ederim doktorlar bunu cok önemsiyor. Benim de adet düzemsizliğim var şifamix bal karışımı kullanmaya başladım 2 haftadır. Herkes cok güzel demiş, işe yarıyor demiş. Bi araştırın, trendyolda yorumları okuyun

Cok cok yakinim olan biri de ayni durumda sene 1 veya 2 kez adet oldugunu soyluyor. Evlenir evlenmez hemen hamile kaldi dogurdu, pesine yine hamile kaldi dusuk yapti, onun pesine tekrar hamile suan. Pesine dedigimde cok kisa surelerde hemen hamile kaldi yani
Neden olmasin

X