Sendikami aradim.faydasi olur mu

Mudur bey herkesin içinde salak beynini uçuracam senin deyince bir de uyari yazisi yazmış ise geç geliyormuş soruşturma açacakmış.bir de bana tayininde çıkmazsa bunları yaşayacaksın demiştim deyince.sendikami aradım.onlar aradık diyorlar ama sendika mobingi durdurulur mu.bu konularda sendikaya giden var mi
Müdürün sizinle alıp veremediği ne?

Tabi ki sendikanızı bilgilendirin. Okulu bir ziyaret etsinler..

Kendini, Okulun sahibi sanan Müdür çok.. Genç, deneyimsiz Öğretmenlere kafayı takarlar bazen.

Sorun neyse Sendikanıza mutlaka bilgi verin. Gerekirse uyguladığı mobingler için dava açın. Siz giderken o da Odasını toplasın.

Müdürünüz profesyonel değilmiş hakaret ettiğine göre.Ne siz ne müdürünüz liyakat sahibi değilsiniz anladığım kadarıyla.sürekli geç kalmanızdan soruşturma açacağını söylüyorsa geç kalıyorsunuzdur.Özel durumunuz yoksa eğer niye geç kalıyorsunuz?

Hakaret ler çok fazla ve hafta sonu mesai kalmamı istiyor.17 30 da cikmamai istemiyor.mesai almıyorum bedava kalmamı istiyor izne cevirmiyor

Müdürünüz profesyonel değilmiş hakaret ettiğine göre.Ne siz ne müdürünüz liyakat sahibi değilsiniz anladığım kadarıyla.sürekli geç kalmanızdan soruşturma açacağını söylüyorsa geç kalıyorsunuzdur.Özel durumunuz yoksa eğer niye geç kalıyorsunuz?
İnadına yapıyorum.benj zorla mesai bırakıyor

Çünkü aynı okulda hala tayin olamıyor.
5 yıl küçük bir ilçede müdürcülük yapan bir okulda benzer mobingler yaşadım.
Son 3 yıldır kendime geldim.
İdare şansızlığı yaşıyor malesef.
Ha diyincede öğretmenlikte tayin olunmuyor.
Konu sahibi öğretmen değil ki. Her gittiği yerde müdüründen mesai arkadaşına bin türlü sorunlar çıkarıp , ortalığı karıştırıp, hiçbir zaman da gerçeği anlatmayan biri.

Yazılı bir şekilde geç çıkmanız için görevlendirme yazısı yazıldı mı? Yazılmadı ise mesai saatlerinizde işe gidip , mesai saatiniz bitince çıkın.
Öyle olmuyor.mesai ücretlerinin bitti.mesai ücreti almıyoruz.ama mesai kalmanızı istiyor.17.30 da çıkınca da hayatımı zorlaştırıyor

X