sende hep gülümse olurmu???

çok duygukandım kıs...oğlum geldı gözumun onune...onun için tum gulumsemelerımı tum mutluluklatımı,tebessumlerımı ,,gözumu kırpmadan feda ederim...

çok duygukandım kıs...oğlum geldı gözumun onune...onun için tum gulumsemelerımı tum mutluluklatımı,tebessumlerımı ,,gözumu kırpmadan feda ederim...

oy canim kiyamam sana ya ama aynen katiliyorum kizim icin en kötü günümde bile gülümserim ki gülümsedim dea.s.:1hug:

annelik böle bişi demekkı..annem derdıde ınanmazdım gözunden sakınırsın kuzunu derdı...ağlıycam.. yawww

Ben bu kelimeyi çok seviyorum ,yazınızı görünce dikkatimi çekti. Çok güzel hazırlamışsınız. Benim telefonda ki açılış mesajım GÜLÜMSE dir . yerimseniben Herkesin gümsemesi dileği ile......

canimmmmmmmmmm tsk ederim begenmene sevindim
tsk ederim bu güzel yorumun icin edenizzza.s.
sana katiliyorum herkezin gülümsemesi dilegiyle

var mı gülmek gibisisırnaşık şey

doyasıya gülmek ne güzeldir kahkahalar atarak...hatta gözlerinden yaşlar akarak:roflol:

ya gülümsemek...etrafına pozitif enerji vermek ve onlarda oluşacak pozitif enerjiyle mutlu ortamlar da olmakŞeniz

meleğim incitanem canımsın harika bir topika.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…