sen ki gittin!!

gulvehabip

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
17
0
36
ölümün güzel oldugu yerdeyim içimde bıraktıgın eziklik yeter artık.artık seninle degil verdigin acılarla avunacagım seni bütün özlemlerin ötesinde sevecegim SENSİZ BİR DÜNYA KURACAGIM SENDEN dünya duracak ama sen asla durmayacaksın anlıyomusun durmayacaksın zaman bitecek ama sen asla bitmeyeceksin..birgün bütün cicekler solacak bahcelerin yıldızlar ısık vermeyecek güneş dogmayacak hiç ama yinede sen hiç eksilmeyeceksin!!!ölümsüzlügn kapılarına acıyorumsana anlıyomusn?UNUTMA SENİ SEVDİGİM İÇİN ÖLE BİLRİDİM AMA SENŞ SEVDİGİM İCİN YASAYACAGIM insan unuta bildigi ölcüde güclüyse unutmaadıgı ölcüde yıkık ve ezik kalıyor seni cıkarıp atmakta zor sana gelmekte.ne degişecek ki hatırlaya bilecekmsin beni gözlerinin ici gülecek mi?hiç konusmadan özlemişim seni diyebilecek mi gözlerin..hyr degilmi öleyse hic gelmeyecegim sana...huzur seninle kayboluyo bütün sevinçlers eninle gidiyor yanımda olmadıgın günler gelecegin güne hazırlıyor benigelecek olman güüzel ano yaklasan her dk daha umutlu her dk ondanda güzel ve neolur SEVDİGİM HİÇ BENİM OLMA AMA BENİ BANA BIRAKMA NE OLUR!!!beni bana bırakma...beklemekte bir çeşit ölüm demektir SEN YOKSUNYA BU BANA BİNLERCE ÖLÜM DEMEKTİR.... CANIM KOCAM SEN ŞİMDİ GÖREVDESİN KARIN VE BEBEGİN SENİ BEKLİYOR UNUTMA...hg habip ve gül

Son düzenleme:
X