Sen gideli 45 gün oldu yavrum

bunlar tatlı ayrılıklar ne güzel üniversiteli bi kızınız var allah bizede nasip etsin...allah kavuştursun

ben de ilk okudugum da aklıma kötü şeyler geldi allah muhafaza ...en kötü ayrılıklarınız böyle olsun

valla öyle bir başlıkki insan heralde çok kötü bişey var yavrusunun başında diyor. böyle güzel bişey için oldugunu görünce rahatlıyor başlıgı değiştirin keninizi de böyle hayırlı nayrılıklar için ümeyin bence.

okusam mı okumasam mı yeminle ekran basında düşündüm ya :mymeka:
üzülecek durumda değilim de bu aralar çok hasasım :çok üzgünüm:
Allah tatlı ayrılıklar versin hep

okumaya başladıgımda dedımkı benmı yazdım bunu acaba kendı kendıme tereddut ettım ınanınkı sonunun nereye gıdecegını bıldım
çunkı benımde kızım unı kazandı ve gıttı tam 45 gun oldu ılk zamanlar kızımı soruyorlar bende hiç ses yok sadece gözyaşlarımla cevap verebıldım onlara ama şimdı bırazda olsa alıştım
evet gıdışı çok zor geldı banada ama sonunda kendı ayakları uzerınde durmasını ögrenecek hayatını yonlendırecek o yuzden çok mutluyum
arkadaşım sende oyle duşun onun mutlulugunu duşun
onlar bızım canlarımız ayrı kalmak zor olsada onlar için katlanmalıyız
sevgılerımle:1hug:a.s.

canım arkadaşım alışacagız alışmak zorundayız
bırazdaha ıyı olmana sevındım :1hug:
sevgılerımle a.s.

başlığı okurken kötü birşey sandım çok şükür ki değilmiş,
Allahım başka ayrılıklar göstermesin, ne mutluki size geleceğini
hazırlamaya çalışan bir evladınız var....Allah yolunu açık etsin inş.:Saruboceq:
:1hug:

Millet yıllarca üniversite kapılarında bekleyip kazanamazken kazanıpta fakirlikten yokluktan kazandığı ünive gidemezken sizin kızınız üniv kazandı okuyor diye oturup ağlayalım çok güzel..hepimiz geçtik o yollardan benim annem aynı anda iki kızını birden gönderdi zar zor borç harç, eve geldıkten sonra cogu geceler uyumadıgını soyledı bıze bizi düşünmekten ama şimdi bitti geldik herkes kendı ayakları üzerinde duruyor kimseye muhtac olmadan
bu günleri düşünüp çocugunuza bari bişey yansıtmayın ki o da etkilenmesin bu durumda
allah tez zamanda kavuştursun diyelim ozamann.....

okurken ılk basta korktum devamında kotu bırsey okuyacam dıye ben de bır sey sandım allahın zoruna gıder sukretmesını ogrenın

Allah kavuştursun :1hug:

aman ya yuregim agzimda okudum arkadasim sukurki kotu bir sey degilmis sen ne kadar sansli bir annesin bak okuyan akilli basli bir kiz yetistirmsin ne mutlu senin gibi anaya Yarabbim darisi bizim kizlarimizin ogullarimizin basina

bende çoğu arkadaşım gibi yazını korkarak okudum sonunda bir ooh çektim, rabbim sağlık ve huzur içinde birbirinize kavuştursun, bunlar güzel ayrılıklar çünkü sonunda kavuşacaksınız inş.kendinizi çok üzmeyin allah evlat acısı yaşatmasın hiçbirimize...

arkadaşlar sizi korkuttugum içibn çok üzgünüm, dün çok dduygusaldım.kızımın bugün çok önemli bir sınavı vardı anne bir yasin oku bana dedi.bide kızım atılım ünv.inşaat müh. ve tamamen burslu okuyor.onun için bursu kaybetmemesi için herkesten çok puan alması lazım,bide bunun agırlıgı eklendi çok duygulandım ve yazımı yazdım.ayrılık tabi zor bir arkadaşın dedigi gibi ilk başlarda kızımı soranlara aglayarak cevap veriyodum şimdi daha iyiyim.bir arkadaş da kızını üüzme demiş haklı ama daha seni özledim bile demedim kızma oda herkes mız mızlanırken annesine o hiç anne sıkıldım bile demiyo ikimiz de polyannacılık oynuyoz herkese tekrar teşekkür eder darısı sizin çocuklara olsun der sizleri öperim.

İşte bu yüzdendirki ben kuzularımı şehir dışına göndermiycem üniv. için.:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…