Sen gideli 45 gün oldu yavrum

titanik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2008
253
5
48
evet canım sen gideli 45 gün oldu kızım.sen dogalı hiç ayrılmamıştık bu kadar uzun süre,ben seni hep yanımda görmeye alışmıştım çünkü 18 yıl dile kolay az degil,ne çabuk geçti meger biz o yılları tüketiyormuşuz benim haberim yokmuş.hep büyümenizi isterdim büyürken sizlere gelecek hayelleri kurardık, şimdi o hayallere dogru ilk adımlarını attın.uzakta çok uzaktasın, ve ben seni çok özledim melegim.ama gerçekten çok özledim sana kavuşmaya 1 ay kaldı.geleceksin ve sana doymadan gidiceksin gene evet artık sen bir üniversiteli ve annenden ayrı bir çocuksun seni bekliyorum,gözümde tütüyorsun melegim gel hadii.

ay okurken bir an ürpermiştim.neyseki sonu bir ohhh çekrirdi.allah kavuşulacak ayrılıklar versin.hayırlı olsun kızınız üniversite hayatı umarım başarılı olur.mezuniyet törenlerinde mutluluk gözyaşları dökersiniz.a.s.

Rabbim hep böyle ayriliklar versin ablacim!!:teselli:

Üzme kendini sayili gün cabuk gecer insallah, birden kendi kizlarim geldi aklima biri 7 digeride 2 yasina girecek birgün bende böyle senin gibi hem mutlu hemde üzgün olucam belki, yuvadan ucup gittikleri gün....:çok üzgünüm:

O günden cok korkuyorum:1no2:

aynen canım yaaa valla kötü haber sandım ama şükür...tabi anne için yavrusundan ayrılamak zordur ama yinede bu tür ayrılıklar olsun hep....ALLAHIM tez zamanda kavuştursun acılarını yaşatmasın inş....

Bende başlığı okuduğumda kötü oldum ama neyseki hayırlı bir ayrılıkmış..Bu günlerde inşallah çabuk geçer ne mutlu büyütmüşsünüz üniversite öğrencisi olmuş.Özlemi çok büyüktür ama katlanılmazda değil o mutlu huzurlu sağlıklı olsun biz anneler herşeye katlanırız...

Beterin beteri vardır en kötü ayrılıgınız böyle olsun inşallah ..
Tez zamanda kavusmanızı dilerim.

ayy ben de ilk başta bi korktum yaa neyse ki iyi bişi için uzaktaymış :))

Tek ben değilmişim yani bende kötü bir şey sandım valla neyseki değilmiş.
Allah kavuştursun...

Ödümü kopardın be bacım, o neydi öyle. Sonuna gelmeden ağlamaya başladım, neyse Allahtan düşündüğüm gibi değilmiş.

evet canım sen gideli 45 gün oldu kızım.sen dogalı hiç ayrılmamıştık bu kadar uzun süre,ben seni hep yanımda görmeye alışmıştım çünkü 18 yıl dile kolay az degil,ne çabuk geçti meger biz o yılları tüketiyormuşuz benim haberim yokmuş.hep büyümenizi isterdim büyürken sizlere gelecek hayelleri kurardık, şimdi o hayallere dogru ilk adımlarını attın.uzakta çok uzaktasın, ve ben seni çok özledim melegim.ama gerçekten çok özledim sana kavuşmaya 1 ay kaldı.geleceksin ve sana doymadan gidiceksin gene evet artık sen bir üniversiteli ve annenden ayrı bir çocuksun seni bekliyorum,gözümde tütüyorsun melegim gel hadii.

ay kıyamam sana ..ne zordur arkadaşım ya benim kızım yanımda okuyor bulunduğumuz ili kazandı..eminim bende senin gibi çok üzülür ağlardım..ama hayırlısı olsun.birde evlenip giderlerse ne yaparız..o daha zor değilmi..rabbim tüm evlatların yolunu açık etsin:Saruboceq:

Çok güzel ve anlamlı bir paylaşım.Allah en kötü böyle ayrılık versin.Allah yavrunuza kavuştursun.

basligi görünce cok korktum okurken biran evvel sona gelip ne oldugunu anlamak istedm sükür ki ilim ugruna olmus ayriligniz Allah baska ayriliklar vermesin

evet bende cok korktmustum Allah' dan korktugum degilmis
Allah kavustursun tez vakkite insallah
Allah boyle guzellikler ayriliklar versin insallah baska degil

canım ya bende çok korktum başta.. allah böyle ayrılıklar versin benimde kız kardeşim ünv. kazandı bu yıl istanbul dışı hemde bende çok üzülüyorum biz 3 kardeşiz ben evlenmeden erkek kardeşim iş için rusyaya gitti 5-6 yıldır orda kız kardeşimde van'a gitti okumaya seni okadar ii anlıyorum ki ablacım bende sürekli kardeşimi özlüyorum ağlıyorum ahh keşke burda olsa diyorum ama.. kardeşim matematik bölümünü çok istiyordu tutmaz diye ilk 5 tercihini öylesine matematik yazmıştı ama tuttu matematik okuyor ama çok uzak bize ibak yine sulugözlülüğüm tuttu :)))bizde onu çooook özlüyoruz
seni çok seviyorum özgem

yazın içimi yaktı titanik özlemler olmasa kavuşmak okadar güzel olmaz. allah kimseye ayrılık acısı yaşatmasın.ah sana hep böyle güzel ayrılıklar versin kızının inşallah bütün mutluluklarına şahit olursun canım.

kızınız mutlu ise hiçbişiyi takmayın bence
onu yollarken mutluluga yolladıgınızı düşünün o zaman üzüntü cekmezsiniz
hayrlar gelsin gitsin inş.

başlık kötü şeyler düşündürüyor açıkcası.böyle olmamasına eğitimi için ayrı olmanıza sevindim doğrusu.ne kadar güzel.okusun ve kendi ekmeğini kazansın.başı dik alnı açık olsun.okusun ki kimseye muhtaç olmasın.ne mutlu ki bugünlerini görebilmişsiniz.üzülmeyi sevinin bence.

Okumaya başlayına korktum biran kötü birşey zannettim.
Sonra okul durumunu görünce içim rahatladı neyse.
Benim kızımda yanımda değil yurt dışında okuyor daha 19 yaşında.
Sizi çok iyi anlıyorum özlem duymak çok zor ama elden birşey gelmiyor.
Böyle tatlı ayrılıklar olsun nasılsa sık sık çocuklarımızı görebiliyoruz .

titanik korkuttun bizi.
Allah herkese böyle güzel ayrılıklar nasip etse keşke.
Benim kızımda yanımda değil Eskişehir'de okuyor.
Ve son derece mutlu onun mutluluğu benimde mutluluğum.
özlem tabii ki çok zor ama onuda hergün telefonla görüşerek bir nebzede olsa azaltıyoruz..

okurken çok korkuttunuz ama yazı sonunda anladım ki en hayırlı ayrılıklardanmış. alaha şükür edin. kimseye daha kötü ayrılıklar yaşatmasın. kızınız hayırlıysa bitirsin gelsin inş.

X