Selülit Selülitlerimin yarısından fazlası gitti

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

magdelena

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
924
12
32
hemi de bi kaç günde nerdeyse yarısı ddüzeldii nasıl mıııı

günde en az bi saat yürüyüşle. her gün de yürümüom haa 3 gün falan üst üste yürüyorum haftada 1 saat falan selülitlerimin nasıl azaldığını görünce yürüme şevki gelio insana kızlarr

ben spor olsun diye yürümeye başlamıştım 3 4 gün sonra baktım sülülütlerimin yarısı gitmiş nerdeyse

Eğer azıcık selülitin varsa tabi ki geçer.Ben 2 aydır günde 40 dk. bisiklet, pilates uğraşıyorum anca %50si gitti.

hayatımda bi detoks uygulama kararı almıştım azimle devam ediyorum. 4 ay oldu sigarayı bıraktım. önümüzdeki hafta spora başlicam hayatımdan kola/icetea benzeri içecekleri çıkarttım. bide düzenli yürüyüşe başladımmı sanırım amacıma ulaşıcam :)) tavsiye ederim sizede. yürüyüş gerçekten kilo ve selülit konusunda büyük bir etken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…