Selülit selülitlerim için yeni bir ürün aldım fikirleriniz;

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

yasgo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2010
134
6
akşam rosman dan bi ürün aldım( marka yazmak yasakmı )bilmiyorum isana diye bir marka kullanan memnun kalan arkadaşlar varmı ben akşam başladım 1 ay sonra etkisini tam olarak göstermeye başlıyormuş.

isanayı ben de merak ediyorum kullandınız mı nasıl?
günaydın uzun süredir konuyu açtım kimse cevap vermedi bu markadan haberdar birinin çıkması bu sabah şaşırttı beni ,evet faydasını görmeye başladım ben ama 1 ay sonunda belli ediyo etkisini 2.kutuya başlıycam önümüzdeki hafta selülitlerim gözle farkedilir durumdaydı ve benim bacaklarım sıkı değil sıkılaşmaya başladı cildim yumuşak güzel değişmeye başladı bakalım 2.kutudan sonra nasıl bi değişiklik olur bayada uygun bi ürün ve 250 ml benim deneyimlerime göre sonuçlar böyle bakalım ilerleyen zaman ne gibi farklılıklar yaratıcak benim merak ettiğim bu tarz ürünler kullandığın sürecemi bu etkiyi yapıyo bıraktıktan sonra eskiye dönüşmü yapıcam kalıcı etkimi acaba siz bu tarz ürün kullandınızmı daha önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…