Selülit Selülitlerim geçiyor :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

sbilge

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2010
426
1
ARKADAŞLAR SELÜLİTLERİM ARTIK GEÇİYOR..KREMLER YAPILAN BİTKİ KARIŞIMLARI DÜZENLİ KULLANILMADIKTAN SONRA HİÇ BİR ŞEKİLDE SELÜLİTLERİ YOK ETMİYOR..ASLINDA BU GERÇEĞİN HEPİMİZ FARKINDAYIZ..İŞİN KOLAYINA KAÇIYORUZ SADECE.

AMA HAREKET YÜRÜYÜŞ VE BOL SU İÇMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK..BU BİR GERÇEK...yerimseniben

KULLANMADIĞIM KREM KALMADI DESEM YERİDİR...AMA BUNLAR ÇÖZÜM DEĞİL

BİR KERE SICAK SOĞUK ETKİSİ ÇOK ÖNEMLİ...DIŞTAN ÇIKARKEN SOĞUK SUYLA BACAKLARINIZI MUTLAKA YIKAYIN..5 DK SÜREYLE HER İKİ BACAĞINIZA SOĞUK SU UYGULAYIN...FAYDASINI GÖRECEKSİNİZ..

BOL SU İÇMEK ÇOK YARARLI...TUZ SELÜLİTİN DÜŞMANI..SUYLA FAZLA TUZU BACAKLARIMIZDANDA ATIYORUZ...UNUTMAYIN!!!!

YÜRÜYÜŞ...ARTIK HAVALAR GÜZELLEŞİYOR....BOL BOL YÜRÜYÜŞ YAPIN...BUNUN YANINDA BACAK HAREKETLERİNİDE İHMAL ETMEYİN...İNTERNETTE BACAK EGZERSİZLERİ DEDİĞİNİZDE BİR ÇOK HAREKET BULABİLİRSİNİZ..İŞTE BEN BUNLARI YAPIYORUM...

VE ARTIK KURTULMA ZAMANI GELDİ...BİRAZ AZİM GEREKLİ....HADİ SİZDE ÜŞENMEYİN VE SELÜLİTSİZ BACAKLARINIZ İÇİN ÇABA GÖSTERİN...opuyorumnanaktan

tuzu severim suyu sevmem yürüyeceğim diye aklıma özür gelir soğuk suya hiç dayanamam galiba benimkiler hiç gitmeyecek

ben suyu çok içerim..
tuzlu şeylerde yemem tatlı daha çok tercihimdir
o yüzden hamileliğimden sonra bu durumu uyqulaya bilirim
evimde koşu bandımda var bol bol elimde su şişesi yürüyüş yaparım artık kaydirigubbakcemile5

Günde en az 2,5 litre su içmemiz gerekiyor..şu günlerde buna alışmaya çalışıyorum...

Yosun sabununu da yeni uygulamaya başladım..faydası olduğunu söyleniyor..bakalım nasıl olacak...:)

tuzu severim suyu sevmem yürüyeceğim diye aklıma özür gelir soğuk suya hiç dayanamam galiba benimkiler hiç gitmeyecek

Aynen ben kaydirigubbakcemile3 tuz favorimdir, tatlıyı sevmem, yürüyeceğim diye aklımı kaybederim o kadar ayar olurum soğuk su ise kabustur Sanırım benimkiler de hiç geçmeyecek

UMARIM PAYLAŞIMIM SAYESİNDE SİZLEREDE Bİ FAYDAM OLURR....

SİZDENDE GELİŞMELERİ BEKLİYORUMyerimseniben

kesinlikle katılıorum bol su we spor ben zayıflamak istemedigim için yediklerimi kısmadım ama 2lt su içiorum günde haftda 3günde spor yapıorum hiç aksatmadan 1.5 aydır. dün aynada gördügüme bayıldım:):)

yürüyüşün yanında kalça egzersizleri de yok ediyor. ama devamlı her sabah yapmak lazım yoksa olduğu gibi geri geliyor.

şuan 23 yaşındayım ve 15 yaşımdan beri selülitliyim.5 senedir de çok ağır.hem de haftada 2-3 gün yürüyüş yapmama rağmen. belimden dizime kadar sanki 55, 60 yaşında görünümlü ve ciddi obez gibi bacaklarım, bütün bedenimden farklılar, çok moral bozucu.. şu ana kadar sporun yanında 6-7 farklı krem, strechle sarma, çeşitli yağlar... hepsini denedim, geçmedi. hormonal sorun da çıkmadı sanırım genetik ama yine de insanın inanası gelmiyor, genetik olamaz yani çok saçma, neden bütün yağlar bacaklarıma yerleşiyor... anneme çekmişim. mayıs veya haziranda parama kıyıp lazerle yağ yakma tedavisini deneyeceğim:) bende işe yararsa eminim herkeste yarar..

cnm benimde annemden miras ,3. derece ağır selülitlerim var popomda ve basenlerimde..öyleki bırakın portakal kabuğu görüntüsünü,çoğu yerde gamze gibi içe çökük dokularım var..bende plastik cerrahla konuştum yağ aldırarak kurtulabilirim düşüncesiyle..doktor boşuna umutlanmayın yağ alınınca basenleriniz incelir,kilonuz azalır ama selülitler sabit durur dedi lpg yöntemlerine başvurun dedi..

bende iyi bi masaj aleti alıp aktardanda selülit yağı alarak düzenli spor ve dietle kurtulmayı hedefledim..ama hala hangi masaj aletini yada kemerini alcağıma karar veremiyorum..lpg olayını yıllar önce yaptırmıştım baya pahalıya patlamıştı,azalmıştı ama tam geçmemişti..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…