Selülit selülite denenmiş çözüm..

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Larimar

--Orjinal Kadın--
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
3.213
4.466
40
Merhaba arkadaşlar;
Neredeyse tüm bayanların ortak sorunu genç yaşlı zayıf kilolu ayırt etmeksizin başımızın belası selülit!!
Konuya hemen giriyorum geçen kış hareketsizlikten ciddi boyutta selülit bağlamışım haberim yok.. 2 ay ah vah ettim çözüm aramakla geçti bahar aylarım, sonra çalıştığım şirkette eşi aktar olan bir arkadaşım verdi çözümü ve istinasız aksatmadan yaptım sonuç benim için gerçekten şaşırtıcı oldu.. öncesi ve sonrası resimlerimi özele yükleme yapacağım görmek isteyen arkadaşlarla paylaşabilirim..
Gelelim tarife;
1) Öncelikle bol su olabildiğince su tüketimini ezber ettik zaten
2) Ekmek makarna pilavı sıfırlamaya çalışmak bu süreçteyken en azından yememek
3) haftada 3-4 gün 30-40 dk kadar yürüyüş
4) gün aşırı banyoda türk kahvesi ile selülitli bölgeyi 5 dk kadar masajla ovalamak
5) her türk kahvesi masajından sonra vereceğim tarif yağı her bacağa 15 dk masaj yapmak ( ben kızıma yaptırıyordum hem sıkılmıyor hem her bölgeye yağı iyice yediriyordu kızım, insan kendi yapınca bıkıp bırakıyor çünkü :)
Yağ karışımı: portakal yağı, biberiye yağı, buğday yağı, kakao yağı
Uygulama : kakao yağı hariç tüm yağlar tek bir sprey kutuda karıştırılır hepsi eşit miktarda 1 şişe , sadece kakao yağı bu karışım bir gün dinlendikten sonra hafif ısıtılıp yarım şişesi eklenir 1 gün daha dinlenmeye alınır. Ertesi gün karışım kullanmaya hazırdır.. bana her yağdan 1 kutu aldıp hazırladığım karışım 1 ay yetti ve daha 1 ay dolmadan değişim muhteşemdi.
Şu anda yürüyüş, yağ ve kahve masajı yap-mıyorum. Sadece bol su alışkanlık oldu ve makarna ekmek pilavdan mümkün mertebe uzaklaştım sonuç kalıcı oldu.. Ben denedim sonuç aldım sadece 1 ayda (hatta 19.günde gözle görülür olmak kaydı ile) kendinizi sıkın biraz ve uygulayın eminim sonuç alacaksınız..

Yağların etkili olduğunu okuyorum ara ara , tarif için teşekkür ederim zira lazım olacak yakında ☺

Yağların etkili olduğunu okuyorum ara ara , tarif için teşekkür ederim zira lazım olacak yakında ☺
evet doğum sonrası 1 yıl kendinize müsade edin.. Vücut tam anlamıyla 1 yılda eski formuna dönüyor (en azından benim 2 doğumumda da öyle olmuştu) sonrasında ihtiyacınız olursa bu kürle destekleyerek forma girebilirsiniz.. unutmadan ben bunu göbeğime de uyguladım baya sıkılaştı.. ve son bişey daha doğumdan sonra 40 gün göbeğinizi sıkı sıkı sarın gerçekten sarkma olmuyor profil resmim bana ait ve iki doğumdan sonraki halim.. (kızım 14 oğlumsa 2 yaşında)

Benimde ikinci çocuğum ve ikisi arasındaki yaş farkları sizinkiyle aynı sayılır . Maşallahınız var gerçekten ne güzel inşallah bende eski halime dönerim. Ben ara verdiğim için korkuyordum hep ama harika bir örnek oldunuz bana , tavsiyeleriniz için teşekkür ederim hepsini uygulayacağım emin olabilirsiniz .

Adınıza sevindim, ben de deneyeceğim teşekkürler bilgi iiçn ::)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…