Selülit selülit ve çatlaklarım bir haftada geçtiiiii:))

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
benim çatlaklarım hızlı kilo alıp vermeden olduğu için çatlaklarım çoğunlukla basenlerimde yani henüz tamamen geçmedi ama azaldı çatlaklarım derinliği azaldı çatlaklar için contactubex krem de tavsiye ederim doktorlar verir bu kremi bi cildiyeciye yazdırırsanız fiyatı uyguna gelir biraz pahalı bir krem . rocun selülit kremi daha çok selülitlerime iyi geldi çatlaklarıma etki etmez diyordum ama derinliğini azalttı .selülitim gerçekten çoktu afedersiniz popmda bile gamze gibi selülit vardı ben etkisini gördüm bazı arkadaşlarda etki etmemiş dediğim gibi yiyeceklerde etki ediyor tabi .bir de herkesin vucudu farklı sonuçta herkeste aynı etkiyi gösterecek diye birşey de yok ben bunun garantisini veremem yani ben sadece yararını gördüm sizlere de tavsiye ediyorum o kadar arkadaşlar

contractubex jeli elimdeki yara izlerine kullandım 4 yıl önce cilt rengini açıp deriyi hafif hafif soyuyor. soyarken de kızartmıyor diğerleri gibi..sadece yumuşakça alıyor eğer günde 3 kez en az 6 ay boyunca sabırla kullancaksanız evet işe yarıyor. ama çok yumuşak bir cilt soyucu çatlaklarda bu çok daha uzun sürelere çıkar anca 1 yıl gibi. uzun vadede derideki tabakayı soyuyor. evet 65 tl o yüzden plastik cerrahtan alınmalı

bu arada rapunzel ,eski mesajlardan okuduğum kadarıyla sana bu kremi doktor vermiş. ben de bilmiyordum ablam bir gün kendi sivilce izleri için acnelyse sürüyordu suratına benm de çatlaklarımı görünce sürmeye başladı ne yapıosun dedim. o da bana doktor çatlaklar için de kullanılıyor bu krem demiş ..ablamdan da bana geçti sonra:) bir de yarım dozu olan tretin var 0.05 gibi bir şey o daha akışkan halli ve deride çok çabuk emiliyor daha derin tabakalara iniliyor o daha etkili olabilir . acnelyse gibi böyle pomad değil.losyon gibi

en başta bana da öyle geldi neden soyulmuyor yahu dedim.ama hele sen 3 gün daha sür sonra bak bakalım soyulma oluyor mu olmuyor mu ?boynuma falan da kazara değdirmişim sürerken.nasıl kızardı anlatamam bende 4. günden sonra başladı 1 hafta sonraya kadar olabilir.annem fondoten sür öyle okula git boynuna bakan birinden dayak yediğini sanacak diyor :KK9:. fondotensiz çııkamıyorum ama öyle etkili ki kabuk kabuk halde 2-3 kez deri dökülüyor deri önce kızarıp sonra rengi kararıyor ve 20 gün sonra anca kendi rengine geliyor..komple sürüyorum. dermaroller yaptıktan sonra acnelyse ve medacassolü karıştırıp sürüyorum hatta streçliyorum felaket yakıyor yanma hisssini fazlasıyla hissediyorum. kesin şeyler söylemiyorum tedavi bitmeden ama dolduğunu hissediyorum açıp bakmıyorum ama elimi oraya attığımda pürüssüzlük hissi alıyorum önemli olan bu çünkü derinin tabakası çok fazla inceliyor soyulmaktan... yeni deri üretiliyor. ama foto koyacağım tedavi bitince dediğim gibi kat kat soyulması lazım. acnelyse bence en çok işe yarayan şey. retin a içeren ya da hidroksi , glikolik asit içeren peelingler dışındaki kremler yalan.

canım ben daha önce tca yaptım ve hiçbir işe yaramadı ama öyle byük büyük falan da soyulmadı hep küçüktü ve alttan kırmızı deri falan hiç çıkmadı zatn o kırmızılık çıkmayınca hiçbir anlamı olmuyor nasıl denizde soyulursun alttan normal renkte deri çıkar ya o renkteydi ten rengiydi yani.. ben zaten acıbademe gittim ordaki doktor verdi bunu lazer için gittim konuşmaya lazer yaptırana kadar ne kullanıyım falan dedim reçeteye sadece bunu yazmıştı benden o günden beri merak ediyorum ve çoğu yerde de retin a içeren kremler kullanın diyor belki tca da o yoktur bilmiyorum. yani şimdi benim 3. günüm ve ben her yere sürüyorum aşırıya kaçmıyım o zaman soyulmuyo diye biraz fazla sürmüştüm çünkü sormuştum ama cvp vermemişsin canım ona bir daha soryaım sadece çizgilerin üstüne mi sürüyosun yoksa komple mi?

canım ben daha önce tca yaptım ve hiçbir işe yaramadı ama öyle byük büyük falan da soyulmadı hep küçüktü ve alttan kırmızı deri falan hiç çıkmadı zatn o kırmızılık çıkmayınca hiçbir anlamı olmuyor nasıl denizde soyulursun alttan normal renkte deri çıkar ya o renkteydi ten rengiydi yani.. ben zaten acıbademe gittim ordaki doktor verdi bunu lazer için gittim konuşmaya lazer yaptırana kadar ne kullanıyım falan dedim reçeteye sadece bunu yazmıştı benden o günden beri merak ediyorum ve çoğu yerde de retin a içeren kremler kullanın diyor belki tca da o yoktur bilmiyorum. yani şimdi benim 3. günüm ve ben her yere sürüyorum aşırıya kaçmıyım o zaman soyulmuyo diye biraz fazla sürmüştüm çünkü sormuştum ama cvp vermemişsin canım ona bir daha soryaım sadece çizgilerin üstüne mi sürüyosun yoksa komple mi?

yani komple sürdüm ..tek tek çatlaklara değil önce dermaroller yaptım deriyi tahriş ettim üzerine de acnelyse ve medacasol sürdüm streçledim. sonraki 3 gün de günde 1 kez acnelyse ve medacassol sürdüm streçledim . derim çok fena halde tahriş oldu bende hatta dokunamıyordum oraya ve hareket ettiğimde bile acıyordu bir hafta böyle geçti çok zor bir süreç aslında ama her seanstan 20 gün sonra tamamen deri kendi rengine ve düzenine gelince sana bir pürüssüzlük hissi geliyor bu yalancı bir his değil. bunun için değer. ama kişiden kişiye değişir benim derim çok hassas belki bu yüzden hemen tahriş oldu ..ha bu arada küçükken hepimiz aşı olmuşuzdur kollarımızdan.aşıdan dolayı deride bir tahribat olur deri deforme olur ve bu çok derindir o bile soyula soyula çok inceldi çünkü deri çok inceliyor acnelyse yüzünden. bozuk deri soyularak atılacak ve yenisi gelecek başka yolu yok. ne kadar derinse o kadar soyulacak 30-40 kat mı soyulunca sonuç alınır bilinmez derinliğe bağlı ama benim inandığım tek yol bu tabi yeni deri yapılırken bir yandan yemene dikkat et kollajen oluşturcak şeyler ye özellikle. çünkü bir yerden tahrip ediosun bozuk dokuyu atıosun bir yandan yeni dokuyu en doğru şekilde koyuyorsun. her neyse tca dediğin trikloroasetik asit sanırım ve saf su birleşimi ama bilmiyorum ben ona güvenemedim yapmadım.

yani komple sürdüm ..tek tek çatlaklara değil önce dermaroller yaptım deriyi tahriş ettim üzerine de acnelyse ve medacasol sürdüm streçledim. sonraki 3 gün de günde 1 kez acnelyse ve medacassol sürdüm streçledim . derim çok fena halde tahriş oldu bende hatta dokunamıyordum oraya ve hareket ettiğimde bile acıyordu bir hafta böyle geçti çok zor bir süreç aslında ama her seanstan 20 gün sonra tamamen deri kendi rengine ve düzenine gelince sana bir pürüssüzlük hissi geliyor bu yalancı bir his değil. bunun için değer. ama kişiden kişiye değişir benim derim çok hassas belki bu yüzden hemen tahriş oldu ..ha bu arada küçükken hepimiz aşı olmuşuzdur kollarımızdan.aşıdan dolayı deride bir tahribat olur deri deforme olur ve bu çok derindir o bile soyula soyula çok inceldi çünkü deri çok inceliyor acnelyse yüzünden. bozuk deri soyularak atılacak ve yenisi gelecek başka yolu yok. ne kadar derinse o kadar soyulacak 30-40 kat mı soyulunca sonuç alınır bilinmez derinliğe bağlı ama benim inandığım tek yol bu tabi yeni deri yapılırken bir yandan yemene dikkat et kollajen oluşturcak şeyler ye özellikle. çünkü bir yerden tahrip ediosun bozuk dokuyu atıosun bir yandan yeni dokuyu en doğru şekilde koyuyorsun. her neyse tca dediğin trikloroasetik asit sanırım ve saf su birleşimi ama bilmiyorum ben ona güvenemedim yapmadım.

bende daha önce roller yaptım madecassolla birlikte çok değişti acayip silikleşti arkadşma gösterdiğmde gözkmüyo bile demişti ama bırakınca eski haline döndü.. bnde doktor acnelyse dediği için yapıyorum ama henüz hiçbir değişliklk yani soyulma falan yok bekliyorum bende roller yapmak da istemiyorum o daha kötü yapıyor sanırım beni o yüzden sadece kremleri sürüyorum zaten madecassolun içeriğine bakarsan onda da yazıyo bağ dokuyu güçlendirici, kollajen düzenleyici falan diye o yüzden o soyulan deri için çok iyi bir krem bence tabi benim henüz soyulmadığı için işe yaramıyor pek.

bende daha önce roller yaptım madecassolla birlikte çok değişti acayip silikleşti arkadşma gösterdiğmde gözkmüyo bile demişti ama bırakınca eski haline döndü.. bnde doktor acnelyse dediği için yapıyorum ama henüz hiçbir değişliklk yani soyulma falan yok bekliyorum bende roller yapmak da istemiyorum o daha kötü yapıyor sanırım beni o yüzden sadece kremleri sürüyorum zaten madecassolun içeriğine bakarsan onda da yazıyo bağ dokuyu güçlendirici, kollajen düzenleyici falan diye o yüzden o soyulan deri için çok iyi bir krem bence tabi benim henüz soyulmadığı için işe yaramıyor pek.

dr. habibullah sitesinde acnelyse'yi çatlaklarınız için kullancaksanız 1 yılı gözden çıkarmanız lazım demiş. yanii sabırsız olmamak gerek..medacassol tek başına işe yaramıyor. https://www.youtube.com/watch?v=CJprRfwqQbY yararlı şeyler yazıyor. yani dermaroller tek başına işe yaramaz ve zahmetli ama ben geçirgenliği arttırdığı için kullanıyorum .

dr. habibullah sitesinde acnelyse'yi çatlaklarınız için kullancaksanız 1 yılı gözden çıkarmanız lazım demiş. yanii sabırsız olmamak gerek..medacassol tek başına işe yaramıyor. https://www.youtube.com/watch?v=CJprRfwqQbY yararlı şeyler yazıyor. yani dermaroller tek başına işe yaramaz ve zahmetli ama ben geçirgenliği arttırdığı için kullanıyorum .

doğrudur ama o kadar sabretmek lazım tabiki soyma olacak gibi derimde onu hissediyorum ama bana çok fazla krem gidiyor alan geniş olduğu için napıcam bilmiyorum inşallah işe yarar da devam ederim bende

ben bu kremi ve türevlerini çokça kullanan biri olarak hiç bir fark göremedim.zaten selülit bir dolaşım bozukluğu kremlerle gecmesı ımkansız gıbı bol su + yesıl cay ve arka bacak hareketleri etkılıdır bu konuda.ama sanırım sıızn baya azdı selulıt dedıgın 1 haftada geçmez ,çatlak ise vücutta yok edilemeyen bir oluşum ancak lazerle gorunumu hafıfletılıyor.selulıtınız cok azdır belkı deri görünümü düzgünleşmiştir muhtemelen.benım kalcam bacaklarım dalga dalga ve cukurlaşma var boyle olanların işine yarayacagını hıc sanmam selüliti ileri derece olanlar umutlanmasın denendi onaylandı

X