selülit sorunu

Feltbeats

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2011
5
0
Merhaba. Bunu nereye yazsam bilemedim soru cevap diyince buraya açayım dedim bende.
Benim selülitlerim çok fazla ve çok utanmaya başladım artık yazın denize falan girerken de doğru dürüst bikini bile giyemez hale geldim :KK43: :KK43:
selülitlerin gitmesi için neler yapabilirim bir fikriniz var mı? ya da sizin yaptığınız bir kaç şey de olur. Steç filme bacaklarını sarann duydum ama o işe yarıyor mu bilemedim.

canım selülitten kurtulmak istiyorsan koşman ve bol su içmen lazım kesin çözüm... denendi onaylandı ,ha artı olarak başka fikirleri olan varsa onları da ekstra yapmalısın tabi

bol su içiyorum ama okul nedeniyle falan koşma işi olmuyor tabi. Çok çok teşekkür ederim bu arada. Başka önerileri olan varsa ve yazarlarsa çok iyi olur aslında ^^.

Benim de selulitim var, gecen nisan ayinda da wella-shape ve slim-up yaptirmistim.
Memnun kaldim, simdi yine badladim.
Tavsiye ederim

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bol su içiyorum ama okul nedeniyle falan koşma işi olmuyor tabi. Çok çok teşekkür ederim bu arada. Başka önerileri olan varsa ve yazarlarsa çok iyi olur aslında ^^.
masajı birine yaptırma olanağım yok valla elime geçen iyi gelecek hangi yağı bulursam aktardan aldığım kremler çok pahalı ve asıl kremde kullansan masajın iyi geldiğini fark ettim baya da yorucu oluyor o arada kaloride harcamış oluyorum bende çok işe yaradı hiç bişey bulamasamda boş boş yapıyorum öyle aklıma geldikçe 5 dakka 10 dakka gün boyu illa koşmanıza da gerek yok sevdiğiniz müzik eşliğinde 20 dakika 30 dakika tempolu dans edin çok faydasını görürsünüz hem eğlenceli de derslerinize de faydası olur kolay gelsin:KK16:
buda bir güzellik uzmanının tavsiyesi
Alıntı budu_um kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

ayyyyyy
gökte ararken yerde buldum desem yeri !!!
şimdiiiiiiiiiiiii benim az az selülitlerm belirmeye başladıııı ne yapmam lazım nolur yardım edin cok fazla deilller. sıkınca fln görünüyorlar ama cok fazla ilerlemeden tedbiri almak istiyorum hergün 1 saat yürüyorum ve bol su içmeye calısırıyorum..
ama hala görünürde bişe yok napcam ben ???
Ah selülit.....Bir kısmını yapıyorsunuz zaten,tebrikler:) Selülitle öncelikle bol su içerek baş edebiliriz...Ve evet spor.Yürüyüş sürenizi arttırarak devam edebilirsiniz.
Tuz kullanmayın derler ama vücudun tuza ta ihtiyacı var,tabi ki kullanın ama azaltarak...
En önemlisi kola gibi asitli içecekler kahve,nescafe gibi kafeinli içeceklere oranla daha fazla selülite zemin hazırlamaktadır..Bence tamamen bırakın içmeyi.Ben yaklaşık 10 senedir kolayı ağzıma sürmedim,sürmem de...
Bol c vitamini;limon,portakal,greyfurt vs..Ben kış boyunca sabahları aç karnına 1 greyfurt,1 elma,1 limon,1 portakal suyu içerim.İnanın kışın hiç selülütim olmaz.Ama yazın içemiyorum ve doğal olarak selülitlerim geri geliyor:KK43:
Günde birkaç dilim ananas engellemek için birebir..
Bol sulu gıdalar;karpuz,salatalık,bol ayran vs..

Uygulama olarak limon suyu,susam yağı ve saf zeytinyağı inanın yeterli gelecektir..Unutmayın düzenli yaptığınız her şeyin faydasını görürsünüz..Bu yağlarla keseden hemen sonra emdirerek az da olsa masaj yapın.Selülitle en kolay masaj yaparak baş edilir aslında ama hiç birşey yapmamaktan iyidir değil mi:)
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...cilt-bakiminda-derde-deva-dogal-cozumler.html

Son düzenleme:
X