Selülit Selülit Mi Yoksa Sarkıklık Mı?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

aslim29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
81
0
Benim bir sorum var.
Basen ve kalçalarımın alt kısımlarında dalgalanmalar var. Bu dalgalanmalar elimle cildimi yukarı doğru çektiğimde düzeliyor ve sorunlu bölgeler pürüzsüz görünüyor. Bırakınca tekrar aynı dalga dalga :bbo:
Bu selülit mi yoksa ciltteki gevşeklik mi?
İkinci sorum bu görüntüyü nasıl yok edebilirim. İki günde bir kese yapıyorum ama çok faydasını göremedim açıkçası :1no2:
Bilgi ve deneyimlerinize ihtiyacım var. En azından selüliti olan diğer insanlar da aynı şeyi gözlemleyebiliyor mu?

Son düzenleme:
1. derece selülit canım seninki.
selülit daha ilk aşamadayken herkeste önce dalgalanma şeklinde oluyor sonra derece ilerledikçe bir çok gamze oluşuyor bacaklarında yani artık tam anlamıyla selülitlerin oluyor:-)
selülit ile ilgili başlıklara bakarsan yarar görebilecek şeyler bulabilirsin.spor yap ve bol bol su iç derim ben..genel görüş de bu zaten

1. derece selülit canım seninki.
selülit daha ilk aşamadayken herkeste önce dalgalanma şeklinde oluyor sonra derece ilerledikçe bir çok gamze oluşuyor bacaklarında yani artık tam anlamıyla selülitlerin oluyor:-)
selülit ile ilgili başlıklara bakarsan yarar görebilecek şeyler bulabilirsin.spor yap ve bol bol su iç derim ben..genel görüş de bu zaten

teşekkür ederim cevabın için. Benim iki yaşında oğlum var. Hamileyken 14 kilo almıştım ve şimdi o kiloları fazlasıyla verdim. Bu kilo alışverişlerinden kaynaklanan bir sarkıklıklığın olması da muhtemel. Ama selülit olsa yine iyi kötü bir kaç çözümü var. Deri sarkıklığının yok maalesef. :kızgın:

Bunun dışında o sözünü ettiğin gamzelerden bende de var ama dediğim gibi elimle cildimi yukarı doğru çekince düzeliyor. Hep selülit olduğunu düşünüyordum bunların ama sanırım sarkıklıkta eşlik ediyor bu duruma. ooof off :çok üzgünüm:

inanmıyorum bende de o çukurlardan var. daha çok kalçamın yan taraflarındalar. elimle yukarı gerdirince gidiyor, keşke gidip hiç gelmeseler:KK43: geçme ihtimali yok mu acaba?

X