Selülit Sellülitten Kurtuldum

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
hiç bişi hiç bir işe yaramıyor, sorun bendemi çok mu acele ediyorum, murad ın glucosamine&aminoacid complex tabletini kullanıyorum, bacaklarıma hergün suna dumankayanın aspirinli selülit yağı tarifinin içine biberiye ve kekik yağı katıp her gün 1 kez kabak lifi ile mesaj yapıp sürüyorum, sonra sauna eşofman giyip 15 dk leg magic aleti ile egzersiz yapıyorum, sonrasında bacaklarımı yosun sabunu ve kabak lifi ile yıkıyorum,vichy cellu destock kremin içinden çıkan masaj aleti ile masaj yapıp vichy kremi sürüyorum, ayrıca şu her yerde tarifi olan suna dumankaya nın selülit çayını içiyorum günde 3-4 bardak , 10 gün falan oldu, hiç bi değişiklik yok , çıldırcam, selülitimlerim ayakta dururken belirgin görülür seviyede, benmi acele ediyorum, biri bişi desin

merak ettim de şu anda selülitlerin ne durumda? ben de doğumdan sonra berbat haldeyim off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…