Selim Mert'imin sene sonu gosterisine bekleriz ...; )

süper yaaa çok hoş oluyor onları sahnede izlemek
benim oğluşumda hasta haliyle anasınıfında şiir okumuş ve gösteride oynamıştı...
çok güzeldi videosunu hala ilk günkü heyecan ile izliyorum..
bıcır bıcır eski istanbul efendisi olmuştu oğlum
sende mutlaka kayıt yap zeppcimmm
bu gösteriler benim için çok çok özeldir...

maşallah canım yaa çok güzel bir duygu olsa gerek Allah bizede gösterir inşallah..oğluşuna kocaman alkışşş alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

canım oğlun o kadar büyüdümü ...
maşalla tebrik ederim...
şimdi sen çok heyecanlısındır...
ahh keşke yakın olabilsek...

badem gözlü,gamzeli küçük beyimiz,eğitimde ilk heyacanını ilk sorumluluğunu yükünü almışda bizleri çağırıyor.
ayy yerim ben onu yaa,çarpan kalbiyle ne şeker olur şimdi.yerimseniben
keşke yakın olmuş olsaydık .
inşallah en gözde,en başarılı gösterimlerlede ailesini gurulandırıp onurlandırır canım.
babasına sözüm yok .ama eğer anneye benzediyse dahada ötesi olur.buna tüm kalbimle inanıyorum.kolay gelsin canım. Şeniz

Evet canim bugun provalari vardi yine bir iki bolumune almaya gittigimde daha bitirmemislerde bir iki bolumunu seyrettim cok hostu ;yavrum benim:asigim:

hele bi' manken yurusleri var ki anlatamam pijamayla yapacaklar ;cok sekerler yaa:asigim:

tabii mutlaka kamerayla cekecegim ;kacar mi ? bir daha gelir mi bu gunler :asigim:

maşallah canım yaa çok güzel bir duygu olsa gerek Allah bizede gösterir inşallah..oğluşuna kocaman alkışşş alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

tsk ederim canim :1hug:

canım oğlun o kadar büyüdümü ...
maşalla tebrik ederim...
şimdi sen çok heyecanlısındır...
ahh keşke yakın olabilsek...

hem de nasil :asigim: aglarim diye korkuyorum acikcasi : )
gelmis kadar oldun canim :1hug:

irna teyzesi cok tsk ederim :asigim::1hug::Saruboceq:

Son düzenleme:
ayy maşallah hep böyle gururlandırır sizi inşşş başarılar dilerim

masaallah , Annesi büyümüs oglusunda simdide gösteriye katiliyor yerim onu ben, simdiden kutlarim alkislarim buradan geliyor......alkisalkisalkisalkisalkisalkis

ay kıyamam maşallah buyumus de gösteri yapmış
bizler de görürüz inşallah yaaa

Kizlar dun harikaydi !:asigim:
oglusum daha bir harika !cok basariliydi :asigim:annecigini cok duygulandirdi :asigim:
kuzum benim ...

videolari nette atacagim sizlerle paylasacagim gorun benim kuzumu :asigim:

Selim Mert'i tebrik ederimmmm... kaydirigubbakcemile3
Keşke yakın olsaydık da oğlumla birlikte Selim Mert'i izleyebilseydik. Ayrıca arkadaş olurlardı... Bizde de ayrı bir heyecan var 2 Mayıs oğlumun doğum günü... Çok heyecanlıyım anneciğim diyor. Sınıf arkadaşlarını öğretmenlerini de davet ettik. Harika bir gün geçirdiler.
Selim Mertimize başarılar diliyorum...:dance:

bir anne içi ne kadar tatlı heyecanlar, gururlu telaşlar bunlar

şimdiden selim merti tebrik ederim, gösteri sonrası fotoları bizimle paylaşırsna çok seviniriz

rabbim mezuniyetlerini, damatlıklarını da gösterir inşallah...

cok tsk ederim arkadaslar :1hug:

cokoprens canim hem de video koydum :asigim:

http://www.kadinlarkulubu.com/mutlu...n-sene-sonu-gosterisinden-kesitler-video.html

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…