Selati Tefriciye topluyorum kızlar bebek niyetine🌼✨💫

Son 870 kaldı kızlar 💫🌸❣️🎈

Aminnn kuzum inşallah hamilelerin duası kabul olurmuş ne mutlu bize dualarda yer veriyorsunuz Allah razı olsun 🥺✨
Bende burda çok duada bulundum evlat için bilenler biliyor canım çok şükür Rabbim nasip etti kim bilir kimin duası vesile oldu inşallah sanada birimizin duası vesile olur canım 🤲🤲💕💐💕

50 aldım canım rabbim tez zamanda seni annelik duygusuyla tattirsin sağlıklı uzun ömürlü evlatlar versin inşallah

Ah kızlar duygulandirdiniz beni♥️ Allah'im bu duyguyu isteyen herkese nasip etsin, unutmayın ki Rabbim bekletiyorsa guzellistiriyordur.. Rabbim en iyisini bilir. Biliyorum beklemek çok zor.. ama Allah bizim için en hayırlısıni bilendir :KK68: :KK68:

50 aldım canım rabbim tez zamanda seni annelik duygusuyla tattirsin sağlıklı uzun ömürlü evlatlar versin inşallah
Amin inşallah kuzum Allah razı olsunnn senden Rabbim gönlünden geçeni kabul etsin inşallah 🌸🌼✨💫🤲🏻

Bu durumda bitti sanırım rabbim kabul etsin inşallah canım tez zamanda oldu sevincini yaşatsın 🤲🤗
Allah razı olsun kızlar hepinizden 4444 tamamlandı fazla bile oldu Allahım sizede gönlünüze göre versin inşallah Allah razı olsun kızlar 🥰🎈😍 ismim Selin bu arada ismimi de geçirebilirsiniz 🌼✨💫🌸

X