Selat Tefriciye Duama bir halka da siz ekleyin

OZLEMKELES

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
198
0
merhaba arkadaşlar bazı dertlerimden sıkıntılarımdan dolayı selatı tefriciye okumaya karar verdim ama şunu da biliyorum ki başkaları için dua etmek ALLAH katında daha makuldur sizde benim için okur musun ama yazın okudum diye sonra bunu bir zincire çevirelim başkaları için de okuruz benim için çok önemli bu dua ve rabbim sıkıntılarımı görüyor ondan başka çare yok şimdiden allah razı olsun okuyanlardan........

duamız bu arkadaşlar

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

(bu dua 4444 kere okunması lazım ben de yeni başladım iki gün oldu 100 okuyabildim)

tatlım allah kabul eder inşallah bütün sıkıntıları def edersin..şimdi regl dönemindeyim bitince okurum ama ............

şimdilik 2 tane okudum yarın daha fazal okurum hem sana yardım edecek birilerini bulurum

selamlarrr cnm...ben de 10 tane okuyayım yarın sana...sonra okuyabilirsiem yine söylerim...her ne için yapıorsan rabbim kabul etsin inş...:Saruboceq:

Şımdılık 100 tane ver canım okudukcayazarımsana
not: adet dÖnemındede okunabılır.salavat ÇÜnkÜ

hepinize çok teşekkür ederim okuyunca yazarsınız sevinirim okudum diye allah razı olsun allah dua edenlerin de duasını kabul etsin

canım ben adetliyken okunduğunu bilmiyodum ...şimdi 10 tane okuyabildim yarına inşallah 100 tane okuyacam...gene burdan bildiririm sana ...rabbim gönlünün muradını versin inşallah.....

Bende okuyorum kendim için şuan 3200 deyim. Çok güzel düşünmüşsün böyle bir topik açmakla. Okuyanlardan da okuyacaklardan da Allah razı olsun...
Rabbim seninde, benimde tüm isteyenlerinde dualarını kabul eyler inşallah...
Ben 10 tane okudum. Kendiminkini bitirince daha fazlasınıda okurum.

100 tane okudum tatlım...rabbim cuma günü suyu yüzü hürmetine kabul eder inşallah........hayırlı cumalar bu arada......

canım ben 10 tane okudum.ALLAH KABUL ETSİN... TÜM sıkıntılarından insallah kurtulursun.sevgilerimle

bende 30 tane okudum canım gene okursam yazarım
allah kabuletsin inşallah sıkıntından kurtulursun

X