Selamlar acil bakar mısınız

htc090

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2022
102
35
20
Hanımlar 3 gündür sol göğsümde ağrı war ara ara koluma ve sırtıma da yansıyor meme ağrısı da olabilir ben ilk kalpten şüphelendim dün acile gittim ekg çekildi doktor birşeyin yok dedi sizde böyle bir durum yaşadınızmı internetten yazdığımda Meme kanserine kadar çıkıyor tedirginim şu anda aynı durumları yaşayan oldumu acaba ?

Hanımlar 3 gündür sol göğsümde ağrı war ara ara koluma ve sırtıma da yansıyor meme ağrısı da olabilir ben ilk kalpten şüphelendim dün acile gittim ekg çekildi doktor birşeyin yok dedi sizde böyle bir durum yaşadınızmı internetten yazdığımda Meme kanserine kadar çıkıyor tedirginim şu anda aynı durumları yaşayan oldumu acaba ?
Genel cerrahiye de muayene olun içiniz rahat etsin

Sizce korkacağım bir durum warmı

Sizce korkacağım bir durum warmı
Bence yok çünkü ben de yaşadım arada hala yasiyorum doktora gitmişligim de var tavsiyem hastaliginizi internetten araştırmayın internette her ağrı kanser yazar zaten

Ben daha çok kalple ilgili sandım kadriyolojiye yarın randevum war eğer kalpte sıkıntı yoksa dediğiniz gibi içimin rahat etmesi açısından genel cerraha görüneyim

Ben daha çok kalple ilgili sandım kadriyolojiye yarın randevum war eğer kalpte sıkıntı yoksa dediğiniz gibi içimin rahat etmesi açısından genel cerraha görüneyim
Evet iyi olur öyle yaşınız kaç bilmiyorum ama bence çok hastalık düşünmeyin hastalık hastası oluyoruz sonra

Stresleri bir dönem yaşıyorum ondan da olabilir mi acaba

X