selam kızlar..

cnm tebrik ederim.hiç üzülme banada ilk hamileliğimde kesin düşer dediler.3 sene çocuğum olmadı bir sürü rahatsızlığım ve rahim anomalim vardı.buna rağmen hamile kaldım ve bebekte bir kistin üzerinde tutundu düşer dediler hiç bişey olmadı.sağlıklı bi şekilde dünyaya getirdim.şimdi ikinciye hamileyim yaklaşık bir aylık.ama kan değerlerim hiç güzel yükselmiyo doktor büyük ihtimal dış gebelik dedi.takipteyim anlıycağın.bende çok üzgünüm o yüzden.allah hepimizin yardımcısı olsun.kendine dikkat et fazla yorulmamaya bak.allahın izniyle bişey olmaz cnm merak etme..:CüvCüv:
Canım ... Çok teşekkür ederim..İnşallahh Allah sağ salim bebişimi doğurmak nasip eder..Bende 6 yıllık evliyim..İlk bebeğimiz olduğu için biraz korku vardı..Allahım isteyen herekeze nasip etsin..

canım gözün aydın herseyın hayırlısı olumsuz dusunme dıcem ama canım bende senın gıbı olumsuz dusunenlerdenım insan çok korkuyo bebişine bişey olmasından allahım hepımıın yarıdımcısı olsun :Saruboceq:

Galiba yaa..Sizleri dinledikçe korkularım azalsdı..Yeni yeni hamileliğimin tadına varmaya başladım..Allah hayırlısı ile tamamına erdirmek nasip etsin...Melekleri korusun bebişlerimizi..

tebrikler canım..
sağlıcakla kucağına alırsın inşallah..

Canım..Teşşekkü ederim..İnşallahh Allah nasip eder... Senin bebeğin var mı..? Durumun ne merak ettim..Bazı sorularım olacak.. Ben 4. hafta içindeyim ..Ara ara sancılarım oluyor..Sizde de olur mu..? diye soracaktım

ranatuz peki kan sonucun kac cıktı ?

Selinay..Canım kan testim 140 çıktı...3 gün sonra yaptırdım..96 çıktı..Durum böyle olunca doktorum problem olabilir dedi..Bende başka bir doktora sordum..Gayet normal..moralini bozma dedi...o zamanlar çok ağlamıştım..ama diğer doktor moralimi düzeltti..Ben çatlatma iğnesi ile hamile kalmıştım..Değerlerin oynamasının sebebi oymuş....Allahım lütfen meleğimi sen koru...

moralin çok önemli olduğunu duymuştum arkadaşlarımdan... moralini yüksek tutmaya çalış... ve dr un hastasına güven veriyor olması benim için çok önemli... o nedenle güven duyduğun bir dr seçmelisin... o zaman herşey çok daha güzel olacak...

sağlıkla sıhhate bebişini kucağına almanı dilerim...

tebrik ederimmm canım
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn
içini ferah tut ve pozitiff düşünn
herşey güzel olucakk emin ol
sağlıklı günler dilerim

Bebeğimi kaybettim...:KK43:( Çok üzgünüm..:çok üzgünüm:

canııııım çok geçmiş olsun ama kendını çok üzme herşey allahtan rabbim nezaman hayrılısı oldunu bılır üzulme inşallah bidaha böyle bı üzüntü yaşamazsın sabır bıtanem yıne bebeğın olur.bende yaşadım senı çok ıyı anlıyorum ama ondan sora bı oğlum oldu şimdı yıne hamıleyım.demek ıstedığım kendını üzme.

canııııım çok geçmiş olsun ama kendını çok üzme herşey allahtan rabbim nezaman hayrılısı oldunu bılır üzulme inşallah bidaha böyle bı üzüntü yaşamazsın sabır bıtanem yıne bebeğın olur.bende yaşadım senı çok ıyı anlıyorum ama ondan sora bı oğlum oldu şimdı yıne hamıleyım.demek ıstedığım kendını üzme.

Allah sana oğlunu bağışlasın..İnşallahhh bende tekrar hamile kalabilirim..Herşeyin hayırlısı..İnşallah bir daha yaşamam...Allah evlat isteyen herkeze nasip etsin...Mesajın için çok sağol..İlk hamile olduğumda da burada sevincimi paylaşmıştım..üzüntümüde burada paylaştım..İyi ki varsınız..

X