selam arkadaslar:)

burcuwaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2010
133
1
ben yenı uye oldum bugun adet olmam gerek ama olmadım ınsallah olmam. sabah test yaptım bısı cıkmadı bu kan testını nerde nasıl yaptırıyoruz bılgı verırımısınız saglık ocaklarında yapılıyormu.

ben yenı uye oldum bugun adet olmam gerek ama olmadım ınsallah olmam. sabah test yaptım bısı cıkmadı bu kan testını nerde nasıl yaptırıyoruz bılgı verırımısınız saglık ocaklarında yapılıyormu.

evet canım sağlık ocaklarında gebelik testi yaptıracağım deyince yapılıyor

hadi bakalim bende katiliyim araniza benimde ikinci denenmem tuttumu acaba:uhm:benim dun gelmesi gerekiyordu bugun oldu tik yok,

Hadi kızlar hayırlı haberlerinizi bekliyoruz kaydirigubbakcemile3
İnşallah hamilesinizdir :nazar:

2gun gecıkmem var kızlar hala olmadım. dun gece hıc uyuyamadım. ınsallah tutmustur. delı gıbı karnımla konusmaya basladım sankı 9aylık hamıle gıbıyım hahahahahaha.

2gun gecıkmem var kızlar hala olmadım. dun gece hıc uyuyamadım. ınsallah tutmustur. delı gıbı karnımla konusmaya basladım sankı 9aylık hamıle gıbıyım hahahahahaha.

ayni gidiyoruz seninle benimde 2 gun gecikdi,agriarimda bitti,saka maka hamile olmayalim:CüvCüv:

kızlar oglen test yaptım ıkıncı cızgı varla yok arası bısey cıktı. sabah ılk ıdrarımla yıne yapıcam. dua edın bana.

nefısem benım hala agrım var karnımın ıcınde tuhaf seyler oluyor. sancı gıbı mıdemde kasılmalar.

burcuwaaaaaaaa durum ne canııım benımde gecıkmem devam edıyo bende senle aynı gün olcakdım adet test yapmadım ama daha.
sen ozaman kesin hamılesındir kız ıkıncı cızgı silik cıktıysaaaa

nefısem benım hala agrım var karnımın ıcınde tuhaf seyler oluyor. sancı gıbı mıdemde kasılmalar.

cok sevindim canim kesin hamilesindir,ins.benim de karnimin icin gurul gurul belim bacaklarim agriyor,afedersin cir cir oldum sanirim,3 gunum halen olmadim beklemedeyim henuz...

nefısem sazıye ne yaptınız kızlar test yaptınızmı hadı darısı sızın basınıza haber beklıyorum. yazın.

nefısem sazıye ne yaptınız kızlar test yaptınızmı hadı darısı sızın basınıza haber beklıyorum. yazın.

ben yarın yapmayı dusunuyorum testi cunku arada gecıkmelerım olurdu . senınkı sımdı kesin bellimi canım bebiş gelıyomu ay neguzel. belirtiler neler

hadı canım hayırlısı hayırlı haberlerını beklıyorum ınsaallah tutmustur.
degısık bır belırtı yasamadım aynı adet olurkenkı belırtılerdı. karın ve bel agrısı. mıdem yanmaya basladı. ıdrarım kokuyor. ıste boyle canım
darısı basına.

nefısem test yap 3 gun gecıkme cok guzel. daha oncekı adetlerınde gecıkmen olurmuydu.
hadı hayırlısı kızlar. darısı basınıza ınsallah.

X