selam arkadaşlar dogum sancılarım başladı

oltu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
80
0
arkadaşlar gece nişanım geldi ve 15 dakikada bir sancı vuruyor ve ben çok korkuyorum dua edin arkadaşlar bende hepinize dua edicem

arkadaşlar gece nişanım geldi ve 15 dakikada bir sancı vuruyor ve ben çok korkuyorum dua edin arkadaşlar bende hepinize dua edicem

dualarım seninle canım allah bir avazda kurtarsın inşallah. bebeğine nihayet kavuşuyorsun.

merhaba arkadaslar benim henüz zamanim var 36+2.haftadayim ama sizlerin mesajlarini okudukca heyecanlaniyorum....Allah hepinize hayirli ,saglikli dogumlar kismet etsin insallah kurtulursunuz bir avazda dualarim sizinle...

allah yardımcınız olsun kızlar bende sezeryan oldum 13 gunum ama her ıkısınıde yasadım 24 saat normal dogum sancısı cektım nasıl bısey oldugunu cok ıyı bılıyorum allah yardımcınız olsun allahımdan dılıyorum bı avazda kurtulun canlarım

allahim hepinizin yardimcisi olsun ay tuglerim diken diken oldu darisi bizlerin basina
allah bir avazda kurtarsiin insallah

aynı benimde çorumlum tüylerim diken diken..
Allahım bir avazdan kurtarsın sizleri ve bebişlerinizi..
bencede doğurmuştur inşallah iyi haberleriniz alırız..

Dualarımız seninle allah hepinize kolay doğum nasip etsin allah yardımcınız olsun.

canım allah inşallah kolay doğum nasip eder belkide doğurmuşsundur benim 4-5 gündür kasıkları belim felaket ağrıyor yatakta donmekte okadar zorlanıyorumki acıyo resmen dün doktora gittim açılma varmı yok mu bakmadı ama her an gelebilir diyo

Arkadaşlar bana bir cevap yazin ya normalmi bu sancilarim
yerimde duracak halim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…