şekerli parfüm kullananlar sizce hangisi en iyi ve kalıcı???

valla bence britney fantasy tam bir şeker kokusu ve baya kalıcı ben sıktığım zmn 1 gün boyunca bi daha yenileme ihtiyacı duymuorum...

daha önce yazdımmı bilmiyorum ama CANDY diyorum başkada bişey demiyorum... baymıyoda... birde magnetizm var ama o daha farklı bişey yanık şeker gibi çok çok şeker isteyene ama yinede candy engüzel şekerli bencee

sana miss sixty de önerebilirim tatlı ve çok seksi bi kokudur kendi gibi yoğun şeker değil ama tatlı bi kokudur.. hem çok bilinen bi kokuda değil..ben kullanıyorum çooook memnunumbayanssulusmile

tamam yarın almaya gidicem yazdım bunuda kenara zemuszemushihoyyyt

şekerli grubuna giriyor mu bilmiyorum da hypnotic poison aşırı kalıcı.. bir de lolita lempicka denedim 9-10 saat önce, hala kolumda kokusu hafif te olsa duruyor.

çok şekerli kokuları tercih etmiyorum ama lolita lempicka fazlaca kalıcı ve tatlı hoş bi koku kış için çok uygun..

kızlar mizu nokta com sitesinde Lolita Lempicka Feminine Bayan Parfüm Set - EDP 30ML + Vücut Losyonu 50ML sadece 34.90 lira. sipariş ettim hemen .ilgilenen varsa baksın derim.
:KK12: siteyi araştırdım da güvenilir bi site, çiçeksepeti'ne aitmiş zaten.

Carolina Herrera-CH en kalıcı buram buram kokan bence en güzel şeker kokusu. :)

Son düzenleme:
peki prada candy ve pink sugar hakkında ne düşünüyosun canım ?

Prada Candy merak ettiğim bir koku tatlım ama deneyemedim henüz. Pink Sugar vanilya karamel gibi bence çok yumuşak ve hoş. Ben şeker vanilya kokularını çok severim ve her gün kullanabilirim. Sevmeyene ağır gelir bu koku. Bir de CH mesela tende çok değişmiyor. Sıktığımda ne ise 1 saat sonra da 3 saat sonra da aynı. Ama Pink sugar önce ağır, zaman geçtikçe koku açılıp güzelleşiyor.

Prada Candy merak ettiğim bir koku tatlım ama deneyemedim henüz. Pink Sugar vanilya karamel gibi bence çok yumuşak ve hoş. Ben şeker vanilya kokularını çok severim ve her gün kullanabilirim. Sevmeyene ağır gelir bu koku. Bir de CH mesela tende çok değişmiyor. Sıktığımda ne ise 1 saat sonra da 3 saat sonra da aynı. Ama Pink sugar önce ağır, zaman geçtikçe koku açılıp güzelleşiyor.

teşekkürler canım 2sini de merak ediyorum ben,tam benlik gibi. CH'nin adı şekerli kokular arasında geçmiyor pek o neden canım? onu da deniycem ilk fırsatta.

bugün kargom geldi bu arada . dünden önceki gün sipariş vemiştim. mor elma şişeli olan lempicka'yı almıştım,hoş bi tatlılığı var bakalım kalıcı mı :KK31:

sitede müthiş indirimler var ,parfüm meraklıları takip etsin :KK12::KK12:

X