şekerli parfüm kullananlar sizce hangisi en iyi ve kalıcı???

Bellisima sun güzel...Karamel çikolata sanırım ama bana güneş yağı kokusunu hatırlatıo ..Kalıcıda..çok güzel.Candy ve lift arasında candyi daha çok beğeniyorum lift mide bulandırıcı daha ağır gelio bana candy daha sevimli kokuyo

Kesinlikle Chanel Candy, 1 hafta boyunca kıyafetinizden çıkmıyo kızlar.. 3 senedir kullanıyorum ve çok memnunum

cnm sen chanel candyi nerden alıosun dp denmi?? Yoksa bildiğin başka markalar varmı

vanilyalı olarak body shop kesinliklee,şekerli olarak pink sugar çok tatlı yaa pamuk şeker kokuyor :)

kızlarr bu yazdığınızz parfümlerin fiyatlarına netten baktımm.okadarr pahalılarmıı yaa.bide accık oluolarr.50 ml.insan sıkmaya kıyamıoo:uhm:

kızlarr bu yazdığınızz parfümlerin fiyatlarına netten baktımm.okadarr pahalılarmıı yaa.bide accık oluolarr.50 ml.insan sıkmaya kıyamıoo:uhm:

canım bodyshop vanilyalı parfümünün fiyatı 33 lira ama küçücük bir sey body splash ı var o 22 lira o sisenin iki katı ve cok daha güzel eger yolun düşerse bak derim ben cok güzell :)

canım candy nin orjinali yok candy tamamen uydurmasyon bir parfüm yani chanelin orjinal bir candy parfümü hiç olmadı o nedenle sadece açığını ya da parfüm şisesine konulmuş olanını bulabilirsin.

canım candy nin orjinali yok candy tamamen uydurmasyon bir parfüm yani chanelin orjinal bir candy parfümü hiç olmadı o nedenle sadece açığını ya da parfüm şisesine konulmuş olanını bulabilirsin.

akannehir nasıl olmadı eskiden piyasada satılmış olanların hiç biri orjinal değil miydi yani akannehir

hyr canım hiç biri orjinal değil tamamen uydurmasyon bir türk ürünü chanelin sitesine gir bak öyle bir koku hiç olmamış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…