Seker yüklemesi

24-28 arası yapılıyor genelde ama ailede şeker öyküsü ya da muayenelerde su fazlalığı görüldüyse erken yapmak istemiş olabilir

21 haftaya giriyorum yarin doktorum şeker yüklemesi istedi erken degilmi
24-28 de yapılıyor, tahlili istemeden evvel kan değerlerine bakıyor eğer değerler normal ise istemez. Sorun görürse ister.

Benim kan değerlerime bakarak gerek yok yaptırma dedi mesela değerlerin güzel dedi🤷🏻‍♀️

24-28 de yapılıyor, tahlili istemeden evvel kan değerlerine bakıyor eğer değerler normal ise istemez. Sorun görürse ister.

Benim kan değerlerime bakarak gerek yok yaptırma dedi mesela değerlerin güzel dedi🤷🏻‍♀️
Tesekkurler ben devlete gidiyorum da. Devlette bu zamana kadar bebegin kilosuna hiç bakilmadi erken diye mi

Tesekkurler ben devlete gidiyorum da. Devlette bu zamana kadar bebegin kilosuna hiç bakilmadi erken diye mi
Bebeğin kilosuna bakıyordur da sana söylememiştir. Biz ta mercimek kadarken bile tahmini olarak kaç gram olduğunu hep öğrendik.
Erken değil yani söyler özelde ama devlette de şehir dışında iken gittim ben, yine söylediler bana 🤷🏻‍♀️

Tarihinden emin değilim ne zaman yapılır yapılmazdan ama artık standart herkese öneriyorlar sadece bir sorun halinde değil.

X