Seker pembemizin annesi kalp krizi geirmi ne olur dua edin

nazlxixm28

BANA GÜNEŞ GİBİ GEL :) :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
290
1
arkadaslar hepinize öncelikle merhabalar
konuya nerden nasıl baslayacağımı bilmiyorum elim ayağım buz kesti sanki haberi az önc aldım
sekerpembe arkadasımızın annesi kalp krızı gecirmiş çok kötüyüm elim ayağım titriyo
napacağımı bilemedim bol bol dualar edin ne olur ben biliyorumki burada paylastığımız her sey yerine ulasıyo
ben ne sıkıntılar yasadım buradaki arkadaslarımızın duaları sayesinde ferahlık geldi bana
sekerpembem ne olur anneni çok çok öp yerimize onunla konus ne olur seni bırakıp gitmemesini daha çok erken olduğunu söyle annene
degerli biricik annemizi ellerinden öpüyorum ve hayat onu sana bağıslasın bitanem sen güçlü ol ve annenin kulağına dualar etttiğimizi ve onu beklediğimizi söyle
simdiden hepinize çok çok tesekkür ediyorum arkadaslar ne olur dualarınızı eksik etmeyinnn

Allah acil sifalar versin. Dert verip derman aratmasin kimseyi...

ALLAHIMMM ıNŞALLAH en kısa zamanda şifasını verir...

Rabbim şifalar versin , en kısa zamanda eski sağlığına kavuşsun inş..:Saruboceq:

Allahım şifa versin en kısa zamanda inşallah.çok geçmiş olsun.
dualarımız anneciğiyle:Saruboceq:

çok geçmiş olsun..
Allah acil şifalar versin...

konunuzu Acısıyla tatlısıyla bölümüne taşıyorum..
sevgiler...

CENAB-I ALLAH en kısa zamanda sağlığına kavuşturur inşallah sevgili anneciğinizi.RABBıM bir daha yaşatmasın inşallah.ALLAH C.C hepimizin ailelerini bizlere bağışlasın.

canlarım teşekkürler annemi yoğun bakımdan çıkardık artık daha ii en kısa zamanda ewe gelecek en kısa zamanda aramıza eskisindende sağlıklı dönecek nazlıma bitanem teşşekkür ederim topiği açtığın için ayrıca topik açıldıktan sonra annem daha ii ioldu sanki daha çok genç 41 yaşıda çok ama çok genç çok üzüldük ama hepiniz sayesinde dualarınızla anneciğim daha ii hepinizden allah razı olsun melekler ve rabbim sizleri korusun çok ama çok teşekkürler minettarım

canım çok sevindim...gerçekten çok gençmiş anneniz,
Allah sizlere bağışlasın...acil şifalar diliyorum..a.s.
inşallah eskisinden daha da iyi olacaktır...
sevgiler...

cok sevindimbitanem,icin rahatladi,Allahim cok daha saglikli uzun yillar nasip etsin size:Saruboceq:

canım çok sevindim...gerçekten çok gençmiş anneniz,
Allah sizlere bağışlasın...acil şifalar diliyorum..a.s.
inşallah eskisinden daha da iyi olacaktır...
sevgiler...

hepinize teşşekkürler nazlıma öncekllikle canım benim hepinizi çok sewiyorum ve dualarınız benim için paha biçilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…