Göz Makyajı şeker pembe allık istiyorummm YARDIM

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

makyaj_delisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2010
43
0
ARKADASLAR ben şeker pembe allık istiyorum bildiğiniz kullandığınız şeker pembe allık vrmı resmini koyabilirmisiniz rica etsem markasını ve isminide söyleseniz yeterli

$1754_kucuk.jpg $p_992_b.jpg $p-a-231-Pink-Touch.jpg $1754_kucuk.jpg

canım bunlar var flormar ve pastelin..çok güzeller ortadaki istediğin gibi sanırım

Son düzenleme:
canım ben maybelline kullanıyorum pembesini ama kışın kullanıyorum ten rengim açıldığı zaman.. gayet pembe bilmiyorum hoşuna gider mi direk link veriyorum

MAYBELLINE - AFFİNİTONE BLUSH ALLIK YENİ !

ayrıca köpük allıklarda daha güzel haberin olsun :)

çok teşekkür ederim cnm öncelikle . ben köpük fondöten kullanıyorum ama allığını hiç denemedim merak da ediyorum sende daha güzel diyince bi deniycem bi tane köpük allık beyendim stila die bi marka ama izmitte yaşıyorum burda bulamadım bitane de nars die bi markada beyendim ama onu bulabilrmiyim burda bilmiyorum

flormar terracota serisinden 40 ve 41 e bakabilirsin canım.40 daha koyu,41 uçuk bir pembe.sanırım sen 40 gibi bir şey arıyorsun.:97:

flormar terracota serisinden 40 ve 41 e bakabilirsin canım.40 daha koyu,41 uçuk bir pembe.sanırım sen 40 gibi bir şey arıyorsun.:97:

41 baktım güzelmiş ama terracote allık lar hafif kendinden sedefli yha bn daha mat dursun istiyorum resimde gösterdiğim gibi nars die bi markaymış ama bizim burda yok o marka

ARKADASLAR ben şeker pembe allık istiyorum bildiğiniz kullandığınız şeker pembe allık vrmı resmini koyabilirmisiniz rica etsem markasını ve isminide söyleseniz yeterli

canim ben sana bi tavsiyede bulunabilirim :KK49:
bende tatli pembe allik kullaniyorum
komik gelebilir ama ben ruj dan alligimi yapiyorum, hemde cok güzel kalici oluyor,rujlarda pembe tonlarin bir cok rengi oldugu icin secme imkanin daha cok, sadece ruju secerken biraz mat olmasina dikkat etmelisin yagli olanlar cabuk akabilir

canim ben sana bi tavsiyede bulunabilirim :KK49:
bende tatli pembe allik kullaniyorum
komik gelebilir ama ben ruj dan alligimi yapiyorum, hemde cok güzel kalici oluyor,rujlarda pembe tonlarin bir cok rengi oldugu icin secme imkanin daha cok, sadece ruju secerken biraz mat olmasina dikkat etmelisin yagli olanlar cabuk akabilir

öncelikle yrdmın için tşkler :KK70: evt artık bnde rujdan yapıcam herhalde istediğim allığı :KK70:

X