Şehrimde arkadaş edinebileceğim yeni insanlar tanımak istiyorum;

hayallerulkesindeyim

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2023
1
0
26
Kocaeli gebzede oturuyorum doğma büyüme buralıyım. Yeni evlendim ve bir tane bile komşu ilişkim yok. Bu duruma üzülüyorum. Kocaman apartmanda oturuyorum bir tane insan hoşgeldin yeni evlenmişsin hayırlı olsun demedi 7 ay oldu. Ben de yeni insanlar tanımak istiyorum. Deniz manzaralı kocaman bir terasım var ama annem ablam dışında oturup sohbet edebileceğim yeni insanlar tanıyıp keyifli zaman geçirebileceğim birkaç arkadaşım harici kimse yok. Yakın mesafede oturan varsa iletişime geçmek yasak mı burada bilemiyorum ama çok mutlu olurum. 🌸 26 yaşındayım 🌸

Ben İstanbul’da yaşıyordum evlenip Gebze’ye geldim nerden geldim diyorum eşime sürekli taşınalım diyorum 😂 tenzih ederek söylüyorum ama hiç sevilecek yer değil 🫠

Kocaeli gebzede oturuyorum doğma büyüme buralıyım. Yeni evlendim ve bir tane bile komşu ilişkim yok. Bu duruma üzülüyorum. Kocaman apartmanda oturuyorum bir tane insan hoşgeldin yeni evlenmişsin hayırlı olsun demedi 7 ay oldu. Ben de yeni insanlar tanımak istiyorum. Deniz manzaralı kocaman bir terasım var ama annem ablam dışında oturup sohbet edebileceğim yeni insanlar tanıyıp keyifli zaman geçirebileceğim birkaç arkadaşım harici kimse yok. Yakın mesafede oturan varsa iletişime geçmek yasak mı burada bilemiyorum ama çok mutlu olurum. 🌸 26 yaşındayım 🌸
Evet yasak şekerim. En azından bir kişi" hoş geldin" dese iyiymiş ama bu devirde bunun olmamasını yadirgamiyorum. Çünkü herkes geçim derdinde, kendi ailesiyle meşgul. Hayatta kalmak için insanların perti çıkıyor. Hem bu devirde herkese de güvenilmiyor, iki ucu şeyli değnek gibi.

Ayrıca onlardan bir adım gelmediyse sen adım at. Bir tatlı, pasta yap. Tüm dairelerin kapısını çalıp dağıt. O zaman tanışırsın,evine davet edersin.

X