Şehitlerimize bir Fatiha okuyanlara teşekkür ediyorum

zerzevat

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2007
260
5
Bir asker eşi olarak bütün Şehit yakınlarına sabır dileyip,Şehitlerimiz için bir Fatiha okuyanlara teşekkür ediyorum.

carinosaa ben öncelikle böyle bir topik açtığın için sana teşekkür ediyorum.Şehitlerimizi rahmetle anıyor,ailelerine ve sevdiklerine sabır diliyorum. terörü lanetliyorum,kınıyorum.bugün 15 ailenin ocağına daha ateş düştü.Rabbim sabır versin.:çok üzgünüm:

Bende duyarlı oldugun için sana cok teşekkür ediyorum sedaa. onların ocagına dusen ates bizim de canımızı acıtıyor. Allahım herkese sabır versin. Devletimiz de umarım en kısa zamanda bi cozum bulur daha fazla canımız yanmadan kayıp vermeden:KK43:

bende size tşk edyorum bi şehidimzde kırıkkalde
tüm türkiyenin başı sağ olsun
vatan bolunmaz şahitlerimizin kanı yerde kalmaz
terörü lanetliyorum
İşte şehitlerimizin isimleri 4 Ekim 2008

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nin Irak sınırındaki Aktütün Jandarma Sınır Karakolu'na teröristler saldırdı. Çıkan çatışmada 15 askerimiz şehit oldu, 20 askerimiz yaralandı. 23 terörist ise öldürüldü.

İŞTE O KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZ

Şehit evlerine ateş düştü

İşte kimliği açıklanan şehitlerin isimleri:

- Astsubay Çavuş Hasan Önal (Eskişehir)

- Uzman Çavuş Cahit Yıldırım (Erzurum)

- Uzman Çavuş Selçuk Can (Osmaniye)

- Uzman Çavuş Hasan Aygör (Kırıkkale)

- Uzman Çavuş Onur Ilgin (Adana)

- Uzman Onbaşı Bahattin Erturhan (Sivas)

- Uzman Onbaşı Rasim Eser (Mersin)

- Çavuş İlhan Küçükksolak (Kocaeli)

- Onbaşı Muhammet Aydemir (Artvin)

- Er Hakkı Aran (Diyarbakır)

- Er Davut İlbaş (Siirt)

- Er Oktay Karakelle (Bayburt)

- Er Çağlar Mengü (İstanbul)

- Er Ramazan Yeşil (Antalya)

- Er Halil İbrahim Arılık (Denizli)

Aktütün Karakolu'nun fotoğrafları

hain saldırıyı kınıyorum allah şehitlerimize rahmet yakınlarına sabir versin kayip askerlerimizde inş sağsalım bulunur dua edelim arkadaşlar

500sehit2.jpg

senağlamanaptınız beni ağlattınız yaa benim sewgilimde oranın çom yakın bir karakolunda askersenağlama

Bİr şehit annesi bana iğne vurmayın,dayanacağım oğlumun acısına demiş.
Kavruluyordur içi,Allah sabırlar versin bütün ailelere.
Vatanımızı koruyan askerlerimizi dualarımızdan eksik etmeyelim arkadaşlar.Allah onlara güç,kuvvet versin ve tüm olumsuzluklardan korusun.

Amin. umarım bu artık son olur. elimizden su an dua etmekten baska bise gelmiyo ve bu kadar aciz olmak cok zoruma gidiyo.:KK43:

X