Şehitlerimiz ve Askerlerimiz İçin;

papyonkilikli

kulillah summe zerhum....
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
7.898
15.456
Güzel yürekli insanlar; diyecek çok da bir şey yok, yaşananları hepimiz büyük bir üzüntü ile izliyoruz. Duanın gücü her şeye yeter. Gelin birlikte dua edelim; Askerlerimiz İçin FETİH SURESİ, şehitlerimiz için YASİN SURESİ okuyalım, hiç bir şey yapamıyorsak ;Ayetel Kürsi Fatiha okuyalım... Onlara zırh, onlara dua olalım birlikte....

Güzel yürekli insanlar; diyecek çok da bir şey yok, yaşananları hepimiz büyük bir üzüntü ile izliyoruz. Duanın gücü her şeye yeter. Gelin birlikte dua edelim; Askerlerimiz İçin FETİH SURESİ, şehitlerimiz için YASİN SURESİ okuyalım, hiç bir şey yapamıyorsak ;Ayetel Kürsi Fatiha okuyalım... Onlara zırh, onlara dua olalım birlikte....
Allah güzel gönlüne göre versin ben okudum 1 YASİN 1 FETİH. canım rabbim tüm Mehmetçiklerimizi korusun

SAğol Canım Allahım razı olsun senden..... Arkadaşlar sizler de birer el atın ne olur? Yüreğimizin yangını sönmez belki ama bir dua bir ışık olur askerlerimize...

güzl yürekli arkadaşlarım hadi el atın dualarıma... dahaönce de rica ettim. biz bu gece eşimle Fetih Suresi okuduk askerleriniz için. sizler de destek olun kahramanlarımıza dualarınızla. yasin okuyun ayetel kürsi okuyun. okuyun yazın buraya güncel kalsın. neolur canlarım... evlat sahibi olmanın ne kadar zor olduğununhepimiz biliyoruz evlatlarımız gidiyor... gencecik çocuklarımız.... yardım edelim onlara dualarımızla... Lütfen canlarım lütfen...

güzl yürekli arkadaşlarım hadi el atın dualarıma... dahaönce de rica ettim. biz bu gece eşimle Fetih Suresi okuduk askerleriniz için. sizler de destek olun kahramanlarımıza dualarınızla. yasin okuyun ayetel kürsi okuyun. okuyun yazın buraya güncel kalsın. neolur canlarım... evlat sahibi olmanın ne kadar zor olduğununhepimiz biliyoruz evlatlarımız gidiyor... gencecik çocuklarımız.... yardım edelim onlara dualarımızla... Lütfen canlarım lütfen...
Canim Allah razı olsun bende bugün okuyamadım ama yarın okuyacam inşallah. Okuyup yazarim

Allah razı olsun okuyanlardan niyet edenlerden... Vaktiniz olursa bir Fetih Suresi okuyun... yarım saatinizi almaz canlarım... Yasin de olur... bilmeyen Ya Kahhar esmasını okusun... düşmanlarımızın helakı için...

Burada evlat sahibi olmak için dua ediyoruz. hep birlikte canı gönülden hepimiz nasıl zor olduğunu çok iyi biliyoruz. şimdi başka anaların evlatları ölüyor.... duama dua ile karşılık verin canlar...

X