Dudak Makyajı Şeftali Tonu Ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
avonda "COLOR TREND - kiss 'n' go " serisinde "SEQUIN"adlı ruj var şeftaliye yakın bir ton veya şeftali.fiyatı da çok çok uygun ben aldığımda 3 tanesi 10 ytl idi. şimdi tanesi en fazla 8 ytl olsun

Rujlarımın genellikle avuç içimin rengine uygun olarak alırım. Böylesi daha doğru oluyor ve hep şeftali tonları oluyor.

avonda "COLOR TREND - kiss 'n' go " serisinde "SEQUIN"adlı ruj var şeftaliye yakın bir ton veya şeftali.fiyatı da çok çok uygun ben aldığımda 3 tanesi 10 ytl idi. şimdi tanesi en fazla 8 ytl olsun

evet bende o kadar çok kullandım ki bitti(düşünün yani)

çok teşekkür ederim canım ama ben dudakta duruşu felan nasıl diye sormuştum bunu görmüştüm zaten bi alışveriş sitesinde neyse ama zaten gidip aldım ben 406 numarayı aldım 106 biraz daha simli gibiydi yerimseniben

Selamlar avonun k2 kataloğundaki metalik köpük rujların metallic peach rengini sipariş eden veya daha önceden kullanan oldu mu acaba rengini çok merak ediyorum mango sorbetle karşılaştırma yapacak bilen birinin fikrine ihtiyacım var kararsız kaldım çünkü

biraz pahalı ama ysl volupte lipstick
13 numara, peach passion
30 numara fabourg peach öneririm, çok güzel ürünler
bir de tr de artık bulunmuyor olabilir estee lauder lip vinlyl -stikc ruj degil
katı ve fırcayla surulen ve erıyen tarzda
renk wet mango
cok ama cok guzel bir üründür

oriflame da color atraction serisinde ve bir kaç serisindede var çok tatlılar bi bak istersen online kataloguna canım

bende şeftali ruj arıyodum maybelline 109a baktm güzel görünüo ama sanki çok açık rengi gibi

avon dazzing colour seftali tonudur şu acılıp kapanabilen rujlardan , oldukça güzel, uzun zamandır kullanıyorum. kac tl aldııgım hatılayamadım ama indirimdeyken 12 tl falandı sannırsam.

Bende bu renk ruj arıyorum somon şeftali arası bişey oriflame'da nude pink yazan rujlar buna benziyo sipariş verdim bakalım istediğim gibi çıkıcakmı :44:

Eklentiler

• $liP.JPG
    14,4 KB · Görüntüleme: 5.492
Son düzenleme:

Biraz önce nette nude ruj arayışı içersindeyken blogspotta buna rastladım tam istediğim renkler ayrıntılı bi şekilde yazmış sağolsun hemen çıkıp alacağım ilgilenenler için ekliyorum kızlar

1 : flormar long wearing lipstick L07 : Bebek pembesi bir ruj diyebilirim rengi ne çok açık ne de çok koyu ama tam bir mat pembe bolca sürünce dikkat çekmemek imkansız...

2: flormar long wearing lipstick L16 : Tam bir ten rengi ruj..nude rujlarda hafif bir pembelik vardır bu tamamiyle ten rengiyle örtüsen tam bir esmer ruju diyebilirim..Beyaz tenlilerde fazlaca sırıtıcagını düşündügüm bu iki rujunda yapısı mat,sürümü kolay,kokuları varla yok arası birşey..kalıcılıkları ise gayet iyi gün içinde tazelememe gerek kalmıyo fiyatları ise 9.50 tl.

3: Golden Rose 98 : Tam bir nude ruj..rengi harika her tene gidebilecek bir ruj yapısı güzel,yumuşak ancak kalıcılık konusunda orta derecede diyebilirim ..yinede nude ruj arayanların bu renklen memnun kalıcaklarına eminim..fiyatı 7.50 tl

4: Golden Rose ultra diamonds 11: Bu ruj için beğenip ve beğenmeme konusunda ince bir çizginin üzerindeyim..Resimde belli değil ancak fazla ışıltılı simleri ben burdayım dercesine bağırıyor..dudaktan silindikten sonra dahi simleri kalıyor.ancak tüm bunlara rağmen rengi çok hoş..kaç kere elime alıp yok ben süremem en iyisi bi kenara kaldırıyım desemde hala kutumda duruyor beni çeken bir tarafı var nedir çözemedim gitti :) fiyatı : 11 tl

5: avon pout ne yazıkki kaldırıldı içlerinde en sevdiğim rujumdu : Nude rujla tanışmamın saglayan tek rujum'du..Du diyorum çünkü ne yazıkki kaldırıldı !! Avonun böyle bir rengi nasıl kaldırdıgını aklım almıyor biticek diye süremiyorum bile..! aldığım zamanlar 9.40 tl idi.

6: avon pink pop : Bu ruju pembe ruj arayısında aldım. hosuma gitti metalik bir görüntüsü var sedefli ruj arayanlara göre diyebilirim..ancak ben mat ruj sevdigim için gözde rujlarım arasında yer almıyor kendisi...fiyatı indirimli haliyle 9.40 tl

7: Golden Rose Perfect Shıne 231 : 8 numaralı rujumu alınca papucu dama atılan bir ruj..digerine oranla daha pembe bir yapısı var ancak yinede nude özelliğini koruyor..fiyatı 7.50 tl

8: Golden Rose Perfect Shıne 205 : Gözde rujlarımdan biri diyebilirim.yapısı harika ancak ara ara tazelenmesi gerekir aradan çok zaman geçerse dudaklarda birikme yapabiliyor fiyatı 7.50 tl alıntıdıR..

Son düzenleme:
Bunlar da benim rujlarım... İçlerinde bir çok şeftali tonu da var... Beğendiğiniz olursa sorabilirsiniz =)

2-3-4 numaralı rujların rengi hoşuma gitti.verdiğiniz listedeki rujlardan aldıklarınız oldu mu?hangi rujları aldınız memnun musunuz? merak ettim.ben de almayı düşünüyorum

Son düzenleme:
2-3-4 numaralı rujların rengi hoşuma gitti.verdiğiniz listedeki rujlardan aldıklarınız oldu mu?hangi rujları aldınız memnun musunuz? merak ettim.ben de almayı düşünüyorum

Bende iki ve dört numaralı ruju beğenmiştim almak üzere dışarı çıktım fakat gittiğim yerde yoktu flormar true color lipstick 12 aldım rengi istediğim gibi fakat mat değil kremsi olduğu için zamanla bitarafı silik bitarafı sürük böyle komik bişey oluyo bide oriflame'dan sipariş vermiştim nude pink oda bugün geldi katalogta kızın sürdüğü nude pink çok daha farklı duruyodu..Öyle değilmiş ışıltı veriyo başka rujun üzerine destekleyici olarak değerlendiricem artık yoksa pek beğenmedim

Bunlar da benim rujlarım... İçlerinde bir çok şeftali tonu da var... Beğendiğiniz olursa sorabilirsiniz =)
Eki Görüntüle 226016

Beyaz kapaklı tabiki Hepsi çok güzeller aslında fakat ben hala istediğime ulaşamadığım için aramaya devam ediyorum. İstediğim renk tonunu ekledim bu renklere çok yakın ama o mat ben o rengin hangi markaya ait olduğunu buldumda ah şu yurtdışından kozmetik yasağı bi kalksa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…