Şeffaf yumurtlama akıntısı olmasa bile yumurtlama olur mu?

QueenM77

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2022
135
46
26
Her ay yumurtlama dönemimde şeffaf uzayan bi akıntım olurdu. Bu ayda şimdi yumurtlama dönemi içindeyim ama hiç bir akıntı gelmedi. Akıntı olmasa bile yumurtlama olur mu? Bebek istiyorum ama yumurtlama akıntısı yok ilişkiye girsem hamile kalamazsam diye korkuyorum. Akıntım yok çünkü

Her ay yumurtlama dönemimde şeffaf uzayan bi akıntım olurdu. Bu ayda şimdi yumurtlama dönemi içindeyim ama hiç bir akıntı gelmedi. Akıntı olmasa bile yumurtlama olur mu? Bebek istiyorum ama yumurtlama akıntısı yok ilişkiye girsem hamile kalamazsam diye korkuyorum. Akıntım yok çünkü
Akinti olmadan da yumurtlama olabilir. Akinti oldugunda belki coktan yumurtlamista olabilirsin veya bikac gun icinde yumurtlayacakta olabilirsin yumurtlama gununde de olabilirsin 🙂 Malesef sadece akintiya gore belirlemek sorun olabiliyo bence ovulasyon testi dene. Veya akintiyla beraber bazal vucut isisi olcerek yumurtlamayi takip et.

olabilir ama şöyle de bir gerçek var ki her kadın yılın 12 ayı yumurtlamaz. boş adet te olabiliyomuş. belki sizinki bu ay öyledir

olabilir ama şöyle de bir gerçek var ki her kadın yılın 12 ayı yumurtlamaz. boş adet te olabiliyomuş. belki sizinki bu ay öyledir
Yumurtlama olmadan adet başlayamaz doktorlardan duydum bizzat. Belkide yumurtladım veya geç yumurtlama olacak bilmiyorum. Ama yumurtladım olmadan adet olunmaz diyor doktor

Yumurtlama olmadan adet başlayamaz doktorlardan duydum bizzat. Belkide yumurtladım veya geç yumurtlama olacak bilmiyorum. Ama yumurtladım olmadan adet olunmaz diyor doktor
benim doktorda ara kanama olabilir yumurtlamasız adet diyee bişey var demişti :KK70: rahim duvarı kalınlaşıyor ama yumurta olmuyor sonra duvar adetle atılıyo işte

Ben de şuan aynı durumdayım sizde bi gelişme oldu mu

X