Şeffaf plak tedavisi clearcorrect ile dişlerini düzelttiren var mı?

Plağı benim diş telleri çıktıktan sonra dişlerin yerine oturması ve bozulmaması için takmıştık. Sadece şeffaf plakla tedavi olduğunu hiç bilmiyordum. Ama etkilidir elbet.
şeffaf plak ile tedavi olduğunu ben de bilmiyordum evet baya etkili. şimdi dişlerinin durumu nasıl?

şeffaf plak ile tedavi olduğunu ben de bilmiyordum evet baya etkili. şimdi dişlerinin durumu nasıl?
14 yıl oldu benim teller çıkalı. Plak dişlerimde 1 yıl kaldı onunda etkisi oldu. Şuan çok şükür iyi aynı tedavi bittiği sonrası gibi düzgün iyi ki zamanında yaptırmışım.

evet bu tedavi de disiplin çok önemli eminim telde de öyledir. neden olmadığı ile ilgili hekiminden görüş aldın mı? benim ki clearcorrect ve şuan iyi gidiyor.
Ben 14 plakla basladim duzelmeyince doktorum ekstra plaklar istetti 10 tane yeni plak geldi. Dislerim eskisine nazaran duzeldi ama hala ufak tefek yamukluklar vardi. Doktorum sonucu begendi ufak yamukluklar vardi ama tel tedavisindeki gibi %100 duzelme olmaz dedi bilmiyorum. Duzeldikten sonra da on dislerimin yan dislerimden daha uzun oldugu iyice ortaya cikti o yuzden on dislerime lamine yaptirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…