Sedat Balkanlı'yı kaybettik

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2

Sedat Balkanlı'yı kaybettik. Galatasaray, Fenerbahçe ve milli takım formalarını sırtında taşımıştı. Kameralar, gazeteciler peşindeydi. Yeşil sahalarda attığı gollerde taraftarlarına sevinç yaşatırdı. Gaziosmanpaşa'da başladığı futbol hayatını Bursaspor'da sürdürmüş, Galatasaray'da yıllarca top koşturmuş, son kulübü ise taraftarı olduğu Fenerbahçe olmuştu. Ancak bundan 12 yıl önce yeşil sahaların centilmen oyuncusu Sedat Balkanlı, sağlık problemleri yaşamaya başladı. Amerika'da yapılan araştırmalar sonucunda Balkanlı'nın milyonda bir görülen ALS hastalığına yakalandığı ortaya çıktı. Serat'ın ardından bu hastalık ülkemizde daha çok bilinir oldu. ılerleyici bir sinir sistemi hastalığı olan ALS, Sedat'ın tüm yaşamını alt üst etti. Doktorlar Sedat Balkanlı'nın, tedavi imkanı olmayan bu hastalığa ancak iki yıl dayanabileceğini söylenmişti. Önce konuşması, sonra yürümesi, ardından da gözleri hariç tüm organları çalışmaz oldu. Suni solunum cihazına bağlıydı ve hareket edemiyordu.Eşi Şükran ile alfabe yardımı ile iletişim kurabiliyordu. Sedat doktorlara inat tam 12 yıldır ALS ile savaşını sürdürüyordu. Evinde televizyonun karşısında tek çalışan organı olan gözlerini ekrandan ayırmıyor. Dünyaya bu ekran sayesinde bağlanıyordu. Bir süre önce Aziz Yıldırım ile Federasyon başkanı Mahmut Özgener Gaziosmanpaşa'daki evinde Sedat Balkanlı'yı ziyaret etmiş üzerinde ismi yazılı Fenerbahçe formasıyla, Milli formayı kendisine verip o'na moral vermişlerdi. Akşam saatlerinde durumu ağırlaşınca Amerikan Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Sedat Balkanlı'ya tanrıdan rahmet, kederli ailesi ve spor camiasına başsağlığı diliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU2
ah canım yaaa allah rahmet eylesınnnn

• Konu Sahibi EU2
ALLAH rahmetiyle muamele etsin inşallah
üzüldüm gerçekten
fakat karısını ve çocukların çok takdir etmişimdir çiçek gibi baktılar
rabbim sabır versin onlara
sanada teşekkür ederim canım bu haberi bize verdiğin için

• Konu Sahibi EU2
ayy yaa cok uzuldum...(
allah rahmet eylesin mekani cennet olsun...ailesine sabir versin...

• Konu Sahibi EU2
ALLAH rahmetiyle muamele etsin inşallah
fakat karısını ve çocukların çok takdir etmişimdir çiçek gibi baktılar
rabbim sabır versin onlara
sanada teşekkür ederim canım bu haberi bize verdiğin için

alkisalkisalkis

rica ederim canım ben çok severdim bu adamı yaa içim gitti resmen çok çekti be buadam MEKANI CENNTE OLSUN İNŞALLAHsenağlama

• Konu Sahibi EU2
çok üzüldüm yaaa. hatta tvde her gördüğümde bile üzülürdüm ona. şimdi bu haberini okumakta içimi cız ettirdi. allahtan rahmet diliyorum kendisine. ailesine Allah sabırlar versin.

• Konu Sahibi EU2
çok üzüldum allah ailesıne sabır versın.
mekanı cennet olsun

• Konu Sahibi EU2
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailsenin ve sevenlerinin gönlünde herzaman yaşayacaktır

• Konu Sahibi EU2
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşllah ama bence kurtuldu hani bazen ölüm çare diyoruz yaa çünki öle yatıyor olmaktan psikolojileri çok kötü oluyor ve ne yazikki benim arkadaşımında babası als hastası allah onunda yardımcısı olsun

çook üzüldüm
eşine çocuklarına allah sabır versin
çok çekiyordu ama (

Sedat Abi gitti mi? Dün şehit haberi bugün bu.

Allah'ım çok üzüldüm, eşine sabır diliyorum...

Sabah haberlerde duydum,üzüldüm.Ailesine başsağlığı diliyorum.12 yıllık bir mücadele kolay değil.Mekanı cennet olsun.

ayy cok uzuldum ya..özel bı ınsandı..Allah rahmet etsın aılesıne sabır versın ınsallah

allah rahmet eylesin ........ailesine sabır ve uzun ömürler diliyorum.........

Mekanı cennet olsun :Saruboceq:
Allah daha fazla çektirmedi aldı yanına
Rabbim'in bir bildiği vardır elbet
Nur içinde yatsın :çok üzgünüm:

ahh ahhh şimdi gördüm nası üzüldüm yaaa
Allahım nur içinde yatırsın onu
Allah rahmet eylesin
12 yıl çekmiş adamcağız yaa
Allah ailesine sabırlar versin inşallah

allah rahmet etsın cok cekmıs gercekten tam 12 yıl dıle kolay....

Son düzenleme:
ölümlü dunyaa 5 metre KEFENDEN baska bısey goturemeyızz ALLAH RAHMET EYLESIN MEKANI CENNET OLSUNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…