Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Seçtiğimiz mobilyalarımız :)

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

emossh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2013
278
52
34
Selam kızlar,
4 Ay sonra düğünümüz ve günlük oturacağımız odaya renklerine bayıldım gri ve pembenin uyumu harika olmuş beyaz allataki tahtaya bayıldım ayrı bir hava katmış televizyon konsepti beyaz ve çok devasa büyüklükte değilde daha sıcak ve odada sadece çerçeve resimler olacak misafir odasında tv ünitesi, vitrin yemek masası konsolu falan olmayacak misafir odam pek fazla büyük değil bu sebepten dolayı 1 üçlü 2 tekli olacak sadece 3lü camın önüne gelecek ve teklinin biri bir yanına diğer teklide diğer yanına gelecek ve yanlarına küçük beyaz oymalı sehpalar olacak orta sehpa bana herzaman evde mobilya yığını gibi gelmiştir.Masam yastık renkleriyle 4 sandalyem aynısı olacak ve masanın mobilyalara bakan kısmı 1 üçlü olacağı için oturma yeri hemde masa pufu olacak sandalyelerle aynı renk olacak puf kızlar sizce nasıl olur ve halı olarakta yere ortaya küçücük beyaz bi halı sericez ve biblo olarak küçüklü büyüklü melek bibloları istiyorum sizce nasıl olurrr evim :)

Hayırlısı olsun.
Salon için seçimlerinizi çok beğendim,çok şık.
Fakat oturma odasına seçtiğiniz L koltuğun kullanışsız olduğunu düşünüyorum.
Kolçakları çok yüksek,kolunuzu dayayamazsınız,başınızı yaslayamazsınız.
Ayrıca o beyaz çıkıntılar hem gereksiz yer kaplar hem de tam ayak çarpmalık.
Ben artık ilk etapta temizlik düşündüğüm için,aklıma elektrik süpürgesinin sürekli kenarlarına çarpıp yıpratacağı geldi.
Model haricinde rengine sözüm yok,odaların genelindeki renkler güzel duruyor.

Son düzenleme:

Teşekkür ederim yorumun için evet cidden şimdi düşündümde çarpınca falan zedelendiğinde çirkin bi görüntü olacak ozaman biz bu mobilyadan şimdilik vaz geçip başka daha kullanışlı şeylere bakalım

Hayirli olsin simdiden :)
Meleknazin yorumuna katiliyorum mantikli bir bakis acisi :)
Rengarenk fakat daha kullanislisini bulacaksindir eminim..
Ask sevgi ve huzur ile eskitirsiniz insaAllah

Hayirli olsin simdiden :)
Meleknazin yorumuna katiliyorum mantikli bir bakis acisi :)
Rengarenk fakat daha kullanislisini bulacaksindir eminim..
Ask sevgi ve huzur ile eskitirsiniz insaAllah

Aminnnnnnn :) kararımı değiştirdim L Koltukta bu hafta sonu çıkıp bakıcaz resimleri muhakkak paylaşacağım :)

hayırlı olsun.
renk seçimine tarzına bayıldım..l koltugun değişmesine sevindim .(kullanışlılık açısından )
çok güzel olacak evin inş
bakınca içim açıldı

Selam kızlar cevaplarınız için çokkk ama çok teşekkür ederim...
Kızlar mobilyalarımızı aldık fakat bunlarla alakası yok evet misafir odam avangart ama renkler krem ağırlıklı hele L koltuğum beyaz işte resimler bu L koltuğum bunlar oturma odam bi önceki eklediğim yemek masamla aldığım masa aynı o yüzden tekrar eklemeyeceğim Yatak odam Mutfak masamda aynı :)
Gerçekten o mağazaya girince aklınızdaki tüm modeller siliniyor Rabbim agıç tadıyla evimizi döşemeyi nasip etsin mobilyalar gelince tekrar eklerim resimleri

mobilyalrını çok beğendim ama ilk seçtiğin salon takımına lacivert renk güzel bir hava renk katmıştı bu aldığınızada aynı ren kırlent eklemni tavsiye ederim. köşe takımını çok beğendim. bu modelin adı pufidik köşe takımı bende bi kaç içinde alacağım. sen nerden ve ne kadar aldın öğrenebilr miyim ?

Canımm bende o mobilyaların renklerine bayılmıştım aynı mobilya aynı renklerde mağazada vardı ama nedense resimde göründüğü gibi değildi çok çirkin çiğğ duruyodu açıkçası neyi neyle kombin edebilirim diye düşündüm ama sonra yine aynı mağazada bu takımları gördüm ve bayıldım renkler soft beyaz neden bilmiyorum çok çiğğ geldi ama L koltuğum beyaz o küçük odamı huzur odası olarak değerlendiricez herşey beyaz ve az miktarda gök mavisiyle renklendiricez L koltuğumuz 3000 tl nakit fiyatı RAPSODİ mobilya tavsiye ederim yatak oluyor bazalı ve çokkkk rahattttttt rahatlığına bayıldım bu arada tüm evim bembeyaz gri hafif simli oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…