Makyaj Ürünleri SecretWords'un Makyajı :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tatlım ilk resimdeki makyajı cok begendim... cok yakısmıs... tam lisedeki rocker havalarını anımsadım birden.. ikinci makyajı pek begenmedim..ama birincisi 10 numara...kaydirigubbakcemile5

cnm makyajın güzel olmuş fakat başka farları karıştırarak yapacağın tonlamalarla yada daha farklı göz kalemleriyle makyajını zenginleştirebilirsin zemuszemus
maskara sürüşünü beğendim kirpiklerini oldukça belirginleştirmiş opuyorumnanaktan
denemelere devam a.s.

hay canım beni,m yaa maşallah ne güzel likit çekmişsin ablacım öyle elllerine sağlıkkk

Teşekkür ederim Kedi'm ablam :)
cancu ablacım sana da tşekkür ediyorm :)
Sağol Arzu ablaaa :) Önerileriniz yok mu bana?

bebişko sen bu yolda devam sana dediğimiz buydu zaten harikasın hele farının rengi enfess markası ne bakim süle ablana opuyorumnanaktan

bebişko sen bu yolda devam sana dediğimiz buydu zaten harikasın hele farının rengi enfess markası ne bakim süle ablana opuyorumnanaktan
Ablacım yarın baksam olur mu? Şimdi hatırlamıyorum da :)
Önerin var mı ablacım öneriin :)
sölerim tabiki balımmm yatiyim kalkiyim söyliim olurmu uykusu geldi bu kızın:)

Tamam :)
İyi geceler. zemuszemus

Ablacım yarın baksam olur mu? Şimdi hatırlamıyorum da :)
Önerin var mı ablacım öneriin :)

önerim renkli kalem kullanabilrisin mesela yeşil kalem eyeliner yerine kalem kullansan daha tatlı olur far tonların böle olsun göz rengine çok yakışmış kaşlarını sakın alma buda bi öneri sana abla önerisi tememmi yerimseniben

canısım eyeliner yüzü daha seksi olgun gösteriyor bence eyeliner çekmeyi öğren ilerde çok rahat edersin gözüne onun için eyeliner için önerim kuyruğu daha uzun tut ucu silik gibi durmasın

onun dışında düğünlerde falan yapacağın makyajını cancunun dediği gibi renkli kalemler böyle yaptığın gibi açık renkler eyeliner yerine siyah kalemle yapabilrisin daha doğal duruyor bebeğim. likiti çok seviyorum diyorsan düğünlerde o da olur fakat gölgeli çalışma sade renkleri seç likit kullanırken ama kalem kullanacksan gölgeleme yapabilrsin abartı durmaz canımcım

renkleri brbirine geçirirsen 2 ayrı renk kullanırken daha gzL gözükür ikisinide birbirinden farklı ve tek çizgi yaptığında gereksiz ve göze çok batıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…